Simonai Krupeckaitei siekti naujų pergalių padės „Škoda“

Geriausia praėjusių metų Lietuvos sportininkė ir dviratininkė Simona Krupeckaitė nuo šiol vairuos automobilį „Škoda Superb“. Jo raktelius dukart pasaulio ir triskart Europos čempionė, buvusi pasaulio rekordininkė bei ketverių olimpinių žaidynių dalyvė atsiėmė antradienį automobilių „Škoda“ centre Vilniuje.

S. Krupeckaitei raktelius nuo naujo automobilio įteikė Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) rėmėjos – bendrovės ARX generalinis direktorius Česlavas Antonovičius. Kartu su juo laimingų kelionių naujuoju automobiliu Simonai palinkėjo LDSF prezidentas Romualdas Bakutis bei direktorė – generalinė sekretorė Rasa Ališauskienė.

„Esu maloniai nustebinta. Džiaugiuosi, kad „Škoda“ suteikė erdvų ir komfortu pasižymintį automobilį. Jis man labai pravers. Džiugu, kad „Škoda“ remia dviračių sportą ir įkvepia siekti pergalių“, – sakė S. Krupeckaitė, turinti 13-os metų vairavimo stažą.

S. Krupeckaitė pernai pirmą kartą karjeroje tapo Europos treko sprinto čempione, o Senojo žemyno pirmenybių keirine bei komandų sprinte (kartu su Migle Marozaite) pelnė bronzos medalius. 34-erių metų panevėžietė praėjusiais metais pasaulio taurės varžybose iškovojo tris aukso medalius, o Rio de Žaneiro olimpinėse žaidynėse užėmė septintą (sprintas) ir 12-ą (keirinas) vietas. Šiemet balandį pasaulio čempionate Honkonge Simona užėmė ketvirtą (sprintas) ir šeštą (keirinas) vietas.

Patyrusi dviratininkė netrukus pradės pasirengimą Europos čempionatui, kuris vyks spalio 18-22 dienomis Berlyne (Vokietija). Rugsėjo 2-3 dienomis Simonos laukia startai tarptautinėse varžybose Panevėžyje.

„Pastaruoju metu nedalyvavau jokiose varžybose – stengiausi gerai pailsėti. Besirengdama pasaulio čempionatui ir jame atidaviau labai daug jėgų, todėl reikėjo poilsio. Pamažu jau pradėsiu rengtis Europos čempionatui. Iki jo startuosiu Panevėžyje ir galbūt dar kuriose nors varžybose“, – teigė S. Krupeckaitė.

Pirmasis naujo sezono pasaulio dviračių treko taurės varžybų etapas vyks lapkričio 3-5 dienomis Pruškove (Lenkija).