Skaistė Mikašauskaitė Lenkijoje pranoko visas 84 varžoves!

Lenkijos moterų dviračių taurės varžybose Dembkuose puikiai pasirodė Lietuvos jaunučių rinktinės narė Skaistė Mikašauskaitė. Ji tapo nugalėtoja jaunučių grupės asmeninėse lenktynėse laikui, kuriose dalyvavo 85 dviratininkės.

Skaistė Mikašauskaitė (v). Foto: Klub Kolarski Ziemia Darłowska

Trenerio Kęstučio Česaičio auklėtinė S. Mikašauskaitė (Šilalės SM/DSK “Kvėdarna”) 10,4 km distanciją įveikė per 15 min. 55,56 sek. (vid. greitis – 39,16 km/h). 4-ą vietą iškovojo Austėja Žekaitė (+15,07 sek.), 19-a buvo Karolina Gailiešaitė, 20-a – Auksė Lekavičiūtė.

14 km moterų, jaunimo ir jaunių lenktynėse (72 dalyvės) 20-ą vietą užėmė Inga Češulienė, 28-ą – Auksė Strainytė, 29-ą – Lietuvos rinktinėje debiutavusi Viktorija Senkutė. Jaunių įskaitoje (39 dalyvės) A. Strainytė buvo 7-a, Rūta Rastauskaitė – 14-a, o Kotryna Strakšytė – 17-a.

Lietuvos moterų dviračių plento rinktinė Lenkijoje. Foto: Gediminas Kastanauskas

90,9 km moterų, jaunimo ir jaunių grupinėse lenktynėse (96 dalyvės) Jaroslavece Olivija Baleišytė finišavo 7-a, Lietuvos čempionė I. Češulienė – 11-a. Dėl pasiekimų irklavime labiau žinoma V. Senkutė, likus iki finišo 5 km, griuvo, bet vėliau pasiekė finišą. Ji klasifikuota 50-a (+1.29). Nugalėjo 2019 metų Lenkijos čempionė Lucja Pietrzak – 2 val. 22 min. 27 sek. (vid. greitis – 38,29 km/h). Tarp 54 jaunių A. Strainytė buvo 16-a, o R. Rastauskaitė – 19-a.

50,5 km jaunučių grupinėse lenktynėse (88 dalyvės) Miglė Daneikaitė užėmė 14-ą, o A. Žekaitė – 20-ą vietas.

Iš viso varžybose dalyvavo 21 Lietuvos dviratininkė.