Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Skaudi netektis: užgeso dviratininko Lino Rumšo gyvybė

Dviračių sporto bendruomenę antradienį sukrėtė skaudi žinia iš Italijos: mirė Lietuvos jaunimo (iki 23-ejų metų) plento grupinių lenktynių čempionas Linas Rumšas. 2002 metų „Tour de France“ lenktynių prizininko Raimondo Rumšo sūnui buvo 21-eri. 

Dviratininkas Linas Rumšas. © Tomas Gaubys

L. Rumšas, šį sezoną atstovavęs Italijos komandai „Altopack-Eppela Coppi“, balandžio 17 dieną užėmė trečią vietą 55-ose lenktynėse „Gran Premio Sportivi Poggio alla Cavalla“. Tai buvo pirmoji lietuvio prizinė vieta jaunimo varžybose Italijoje. Balandžio 1 dieną Linas finišavo penktas lenktynėse „Giro delle Balze“.

Neoficialiomis žiniomis, gegužės 2-os ryte apie 10.30 val. Linas namuose prarado sąmonę. Artimieji iškvietė greitąją pagalbą. Dviratininkas buvo nuvežtas į ligoninę, tačiau po dviejų valandų medikams teko konstatuoti jo mirtį.

Raimondas ir Edita Rumšai jau seniai įleidę šaknis Italijoje. Brolio neteko jų duktė Rasa ir sūnūs Raimondas bei Renatas.

Linas, kaip ir jo metais vyresnis brolis Raimondas, ne kartą atstovavo Lietuvos jaunių ir jaunimo rinktinėms. Pernai Linas Ignalinoje tapo Lietuvos jaunimo čempionu.

Dėl L. Rumšo mirties Lietuvos dviračių sporto federacija nuoširdžiai užjaučia jo šeimą ir artimuosius.