Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Škoda“ – LDSF techninis rėmėjas

Lietuvos dviračių sporto federacija (LDSF) sudarė bendradarbiavimo sutartį su automobilių „Škoda“ importuotoja bei šio prekės ženklo atstove Lietuvoje bendrove ARX. Visame pasaulyje garsus „Škoda“ prekės ženklas tapo techniniu federacijos rėmėju. 

Darius Levickis ir Linas Barščevičius. Foto: Tomas Gaubys

Sutartį dėl „Škoda“ automobilių įsigijimo bei partnerystės rinkodaros srityje pasirašė LDSF prezidentas Darius Levickis bei ARX rinkodaros ir komunikacijos vadovas Linas Barščevičius. Pirminiame bendradarbiavimo etape dviračių sporto bendruomenės poreikiams bus skirti du nauji automobiliai „Škoda Octavia“. 

„Be galo džiaugiamės, kad puikiai visiems žinomas prekės ženklas papildė mūsų partnerių gretas. Esame įsitikinę, kad šie automobiliai puikiai tarnaus mūsų sporto reikmėms. Turime ambicingų tikslų. Džiugu, kad atsiranda bendraminčių, su kuriais galime tvirtai žengti į priekį. Viliamės, kad bendradarbiavimas su „Škoda“ paskatins ir kitas bendroves tapti mūsų partnerėmis“, – pažymėjo D. Levickis.

VAIZDO KLIPAS

Kompanijos „Škoda“ istorija yra susijusi su dviračiais ir šis prekės ženklas iki šių dienų yra neatskiriama dviračių pasaulio dalis. „Sprendimui bendradarbiauti su Dviračių sporto federacija įtakos turėjo keletas faktorių. Visų pirma, „Škoda“ istorija. Ji prasidėjo prieš 126 metus būtent nuo dviračių, t. y. kompanija pirmiausia pradėjo gaminti dviračius, vėliau – motociklus, ir tik nuo 1905 m. – automobilius. Todėl dviračiai iki šiol yra svarbi kompanijos identiteto dalis. Antra, „Škoda“ visuomet garsėja savo rimtu požiūriu į aplinkosaugą, o dviračiai yra ekologiška transporto rūšis, – kalbėjo L. Barščevičius. – Norime prisidėti prie dviratininkų judėjimo populiarinimo plačiąja prasme, ir ypač Lietuvoje. Daugiau dviračiu važinėjančių žmonių – sveikesnė visuomenė, švaresnė aplinka. O aukšti profesionalių sportininkų pasiekimai yra papildomas stimulas žmonėms pradėti važinėti dviračiais.“

„Škoda“ pernai rugsėjį pristatė pirmąjį kompanijos istorijoje elektromobilį „Škoda Enyaq iV“. „Labai džiaugiamės, kad šiais metais mūsų kompanija žengs į naują erą – gegužę klientus pasieks pirmieji elektrinio visureigio „Škoda Enyaq iV“ egzemplioriai. Tikimės, kad klientams šis automobilis bus patrauklus ir mūsų keliuose nuolat daugės aplinkai draugiškų transporto priemonių“, – sakė L. Barščevičius. 

Ramūnas Navardauskas. Foto: Tomas Gaubys

Pasirašant sutartį taip pat dalyvavo vienas geriausių visų laikų Lietuvos dviratininkų, pasaulio dviračių plento čempionato bronzos medalio ir „Tour de France“ bei „Giro d’Italia“ etapų laimėtojas, Londono ir Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dalyvis, LDSF vykdomojo komiteto narys Ramūnas Navardauskas. „Škoda“ bendradarbiauja su „Tour de France“, „Vuelta a Espana“ ir daugelio kitų žinomų dviračių lenktynių organizatoriais, ne vienos šalies dviračių sporto federacija. Smagu, kad ši kompanija palaiko dviratininkus ir Lietuvoje. Manau, kad kartu pasieksime smagių laimėjimų“, – pasidžiaugė R. Navardauskas. Beje, jis iš „Škoda“ salono Vilniuje namo grįžo su dovana savo sūnui Herkui – vaikišku automobiliu. 

LDSF informacija