Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tarp Lietuvos sporto apdovanojimų nominantų – net penki dviračių sporto atstovai

Dviratininkai Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Olivija Baleišytė, Ramūnas Navardauskas ir treneris Dmitrij Leopold pateko tarp 2018 metų Lietuvos sporto apdovanojimų nominantų.

Simona pretenduoja į Metų sportininkės titulą ir kartu su Migle tapo Metų moterų komandos nominacijos finalininkėmis, o jų treneris D. Leopold pretenduoja tapti Metų treneriu. S. Krupeckaitė, O. Baleišytė ir R. Navardauskas pretenduoja į Metų populiariausio sportininko titulą.

Šiemet S. Krupeckaitė pasaulio treko čempionato keirino rungtyje iškovojo bronzos medalį, o sprinto rungtyje buvo septinta. 2017-2018 metų pasaulio taurės varžybų penktojo etapo sprinto lenktynėse iškovojo sidabrą, o 2018-2019 metų pasaulio taurės varžybų pirmojo etapo keirino rungtyje buvo ketvirta.

Simona su Migle 2017-2018 metų pasaulio taurės varžybų penktojo etapo komandų sprinto lenktynėse iškovojo sidabro medalius, o Europos čempionate užėmė šeštą vietą.

„LTeam apdovanojimų”, kuriuos rengia Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, ceremonija vyks gruodžio 20 dieną Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje. Iš viso bus paskelbti ir apdovanoti devynių nominacijų laureatai. Aštuoniose nominacijose laureatą rinkti gali ir sporto aistruoliai. Balsuoti už kiekvienos nominacijos favoritus galima kasdien.

Savo nuomonę galite išreikšti čia: https://bit.ly/2Saf5P1

Šis balsavimas (išskyrus „Populiariausio sportininko“ nominaciją), vyksiantis iki gruodžio 15 dienos, lems 30 proc. galutinio įvertinimo.

Informaciją parengė Tomas Gaubys