Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tarp Lietuvos sporto apdovanojimų nominantų – Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė

Dviratininkės Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė pateko tarp 2016 metų Lietuvos sporto apdovanojimų nominantų. Simona pretenduoja į Metų sportininkės titulą ir kartu su Migle tapo Metų moterų komandos nominacijos finalininkėmis.  

Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė

© Tomas Gaubys

Į Metų sportininkės titulą kartu su Europos dviračių treko čempionate aukso bei du bronzos ir pirmajame pasaulio taurės varžybų etape du aukso medalius iškovojusia S. Krupeckaite dar pretenduoja šiuolaikinės penkiakovės atstovė Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė bei plaukikė Rūta Meilutytė.

S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė šiemet Europos čempionato moterų komandų sprinto rungtyje iškovojo bronzą. Metų moterų komanda dar gali tapti irkluotojų duetas – Donata Vištartaitė ir Milda Valčiukaitė bei LSU moterų krepšinio 3×3 komanda.

Lietuvos sporto apdovanojimų „LTeam“ ceremonija vyks gruodžio 22 dieną. Iš viso bus paskelbti ir apdovanoti 11-os nominacijų laureatai.

Dėl šešių populiariausių nominacijų, tarp jų ir Metų sportininkės, gali balsuoti sporto aistruoliai.

Savo nuomonę galite išreikšti čia: http://plus.lrytas.lt/lsa2016/ Šis balsavimas lems ketvirtadalį galutinio įvertinimo.

Dėl kitų penkių nominacijų, tarp jų ir Metų moterų komandos, spręs tik Lietuvos sporto apdovanojimų (LSA) tarybos nariai.

Informaciją parengė Tomas Gaubys