Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Tarp Lietuvos sporto apdovanojimų nominantų – trys dviratininkai

Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė ir Ramūnas Navardaukas pateko tarp 2017 metų Lietuvos sporto apdovanojimų nominantų. Simona pretenduoja į Metų sportininkės titulą ir kartu su Migle tapo Metų moterų komandos nominacijos finalininkėmis. Ramūnas bei Simona yra tarp 36 atletų, pretenduojančių į Metų populiariausio sportininko titulą. 

Į Metų sportininkės titulą kartu su Europos dviračių treko keirino vicečempione ir pasaulio čempionato sprinto rungtyje ketvirtą vietą užėmusia S. Krupeckaite dar pretenduoja lengvaatletė Airinė Palšytė bei plaukikė Rūta Meilutytė.

S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė šiemet Europos čempionato moterų komandų sprinto rungtyje užėmė šeštą vietą, o pasaulio taurės varžybų etapuose buvo ketvirtos ir penktos. Metų moterų komanda dar gali tapti irkluotojų duetas – Milda Valčiukaitė ir Ieva Adomavičiūtė bei paplūdimio tinklinio atstovės Monika Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė.

Lietuvos sporto apdovanojimų „LTeam“ ceremonija vyks gruodžio 22 dieną Vilniuje, „Siemens“ arenoje. Iš viso bus paskelbti ir apdovanoti 11 nominacijų laureatai. Devyniose nominacijose laureatą rinkti gali sporto aistruoliai.

Savo nuomonę kasdien galite išreikšti čia: http://plus.lrytas.lt/lteam2017/

Šis balsavimas, vyksiantis iki gruodžio 15 dienos, lems ketvirtadalį galutinio įvertinimo.

Informaciją parengė Tomas Gaubys