Tarp „LTeam apdovanojimų 2019“ nominantų – net 6 dviračių sporto atstovai

Dviratininkai Simona Krupeckaitė, Miglė Marozaitė, Rasa Leleivytė, Gediminas Bagdonas, Ramūnas Navardauskas ir treneris Dmitrij Leopold pateko tarp 2019 metų „LTeam apdovanojimų 2019“ nominantų.

Simona pretenduoja į Metų sportininkės titulą ir kartu su Migle tapo Metų moterų komandos nominacijos finalininkėmis, o jų treneris D. Leopold pretenduoja tapti Metų treneriu. S. Krupeckaitė, M. Marozaitė, R. Leleivytė, G. Bagdonas ir R. Navardauskas pretenduoja į Metų populiariausio sportininko titulą.

Šiemet S. Krupeckaitė Europos žaidynėse Minske iškovojo aukso (keirinas) ir sidabro (komandų sprintas) medalius bei užėmė 7-ą vietą (sprintas), pasaulio taurės varžybų šeštajame etape pelnė du bronzos medalius (sprintas ir komandų sprintas), Europos čempionate užėmė 4-ą (komandų sprintas) ir 7-ą (keirinas) vietas, pasaulio čempionate užėmė 7-ą vietą (komandų sprintas).

Miglė Marozaitė Europos žaidynėse Minske iškovojo sidabro (komandų sprintas), o pasaulio taurės varžybų šeštajame etape – bronzos (komandų sprintas) medalius. Miglė Europos žaidynėse dar užėmė 5-ą (500 m) ir 9-ą (sprintas) vietas, pasaulio čempionate buvo 7-a (komandų sprintas), Europos čempionate – 9-a (keirinas) ir 12-a (sprintas).

„LTeam apdovanojimų 2019”, kuriuos rengia Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, ceremonija vyks gruodžio 17 dieną Vilniuje. Ją tiesiogiai transliuos TV3 televizija.

Iš viso bus paskelbti ir apdovanoti devynių nominacijų laureatai. Aštuoniose nominacijose laureatą rinkti gali ir sporto aistruoliai.

Aistruoliai savo balsą kartą per dieną atiduoti gali lrytas.lt esančioje balsavimo platformoje: http://bit.ly/36Zkpgv
Šis balsavimas (išskyrus „Metų populiariausio sportininko“ nominaciją), vyksiantis iki gruodžio 10 dienos, 9.00 val., lems 20 proc. galutinio įvertinimo.
Tuo metu „Metų populiariausio sportininko“ rinkimai vyks dviem etapais – pirminiame nominantų sąraše yra net 69 pavardės, tačiau praėjus 10 parų po balsavimo pradžios kovą dėl titulo tęs 9 daugiausiai gerbėjų balsų sulaukę atletai.