Tarptautinėse treko varžybose Lenkijoje – Simonos Krupeckaitės pergalė

Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms besirengianti dviratininkė Simona Krupeckaitė iškovojo pergalę Pruškove (Lenkija) surengtose Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) pirmosios kategorijos varžybose „Grand Prix Polski 2016“. 33 metų panevėžietė sekmadienį laimėjo sprinto rungtį.

13592755_1223370424364566_8164434842524727575_n

® Dmitrijus Leopoldas

S.Krupeckaitė aštuntfinalyje nugalėjo Miglę Marozaitę, ketvirtfinalyje – ispanę Tanią Calvo, pusfinalyje 2-0 – Pietų Korėjos atstovę Lee Hue-jin, o finale taip pat 2-0 – kubietę Lisandrą Guerrą.

M.Marozaitė laimėjo antrąjį paguodos važiavimą, bet ketvirtfinalyje pralaimėjo korėjietei Lee Hue-jin. Miglė važiavime dėl 5-8 vietų finišavo paskutinė.

Atrankos varžybose S.Krupeckaitė tarp 20 dalyvių buvo penkta (11,339 sek.), o M.Marozaitė – aštunta (11,428 sek.).

Buvusi pasaulio ir Europos čempionė S.Krupeckaitė šeštadienį keirino rungtyje užėmė ketvirtą vietą.

Jaunimo (iki 23 metų) vaikinų sprinto rungtyje (10 dalyvių) Vasilijus Lendelis užėmė trečią, o Svajūnas Jonauskas – septintą vietas.

13524432_1223369371031338_4892735418488319591_n

V.Lendelis ketvirtfinalyje nugalėjo S.Jonauską, pusfinalyje 1-2 nusileido lenkui Mateuszui Rudykui, o kovoje dėl trečiosios vietos 2-0 įveikė lenką Michalą Lewandowskį. M.Rudykas finale 2-0 nugalėjo savo tėvynainį Patryką Rajkowskį.

S.Jonauskas važiavime dėl 5-8 vietų finišavo trečias.

Atrankos varžybose Vasilijus buvo trečias (+10,150 sek.), o Svajūnas – šeštas (+10,419 sek.).

Moterų daugiakovės varžybose (omniume) Europos čempionato bronzos medalio laimėtoja Aušrinė Trebaitė (75 tšk.) tarp 23 dalyvių liko 14-a, o Edita Mazurevičiūtė (39 tšk.) – 19-a.

Nugalėjo Londono olimpinių žaidynių, 2012 ir šių metų pasaulio bei keturiskart Europos omniumo čempionė britė Laura Trott (212 tšk.).