Titas Laurinavičius Europos olimpiniame festivalyje pranoko 44 varžovus

Banska Bistricoje (Slovakija) vyksiančio 16-ojo Europos jaunimo vasaros olimpinio festivalio dviračių plento vaikinų asmeninėse lenktynėse laikui antradienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Titas Laurinavičius (nuotraukoje). Jis klasifikuotas 49-as. Nuo „Top 30“ Titą skyrė 13,49 sek.

Aukso medalį iškovojo lenkas Patryk Goszczurny. Jis 8,4 km nuvažiavo per 10 min. 47,9 sek. Sidabro medalį pelnė 2ekas Pavel Sumpik (+8,59 sek.), o bronzos – britas Sebastian Grindley (+12,05 sek.).

Lietuvos jaunučių vicečempionas T. Laurinavičius (Kauno SM  „Gaja“, treneris Gintautas Volungevičius) nugalėtojui pralaimėjo 54,3 sek.

Lietuvos jaunučių čempionas Arnas Bilertas (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija, +1.04,73 sek.) užėmė 61-ą, o Nikolas Klimavičius (Utenos DSC, +1.28,86) – 77-ą vietas.

Lietuvos jaunučių vaikinų rinktinei vadovauja Martynas Maniušis.

Lenktynėse dalyvavo 93 dviratininkai iš 36 šalių.