Trečiojo „Lietuvos plento taurės“ etapo nugalėtojas – Gediminas Kaupas

Birželio 10-ąją, sekmadienį, Viešintose (Anykščių raj.) surengtas trečiasis „Lietuvos plento taurės“ varžybų etapas. A grupės lenktynes laimėjo Gediminas Kaupas („Velonova – Bioracer“). Jis 112,8 km nuvažiavo per 2 val. 34 min. 56 sek. (vid. greitis – 43,68 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-7 vietas užėmusiems dviratininkams.

„Lietuvos plento taurės“ organizatorių nuotr.

Antras finišavo Paulius Valiukas („Staki – Technorama“), trečias – latvis Ivo Vilumovs („Evelo“), ketvirtas – Denas Masiulis („Klaipėda“), penktas – latvis Sandis Akis („Evelo“), šeštas – Arnoldas Valiauga („Colibri“), o septintas – latvis Evalds Pavlovs (ZZK).

Lietuvos plento taurės varžybų lyderis Eimantas Gudiškis („Colibri“) liko 12-as.

Iš 93 startavusių dviratininkų klasifikuoti 82.

Komandų įskaitoje nugalėjo „Evelo“. Antrą vietą užėmė „Staki – Technorama“, o trečią – „Velonova – Bioracer“.

Bendrojoje įskaitoje po trijų etapų (atmetus prasčiausią rezultatą) pirmauja E. Gudiškis. Antras yra G. Kaupas, o trečias – A. Valiauga.

B grupės lenktynes (56,4 km; 181 dalyvis) laimėjo Simas Kondrotas („Velo Ghost – Veloma“), o C grupės važiavime (28,2 km; 76 dalyviai) pirma buvo Gabija Gustaitė („El-Eko Sport“).

Šį sezoną iš viso bus surengti aštuoni „Lietuvos plento taurės“ varžybų etapai. Ketvirtasis etapas vyks liepos 1 dieną Lyduokiuose (Ukmergės raj.).