Treko varžybose Panevėžyje lenktyniavo beveik 90 jaunųjų dviratininkų

Sausio 16 dieną Panevėžyje, „Cido“ arenoje, surengtos atvirosios Aukštaitijos sostinės sporto klubo „El-Eko-Sport“ dviračių treko varžybos. Jose dalyvavo 87 jaunieji dviratininkai, tarp kurių buvo ir šeši Latvijos atstovai.

12557194_10205580245730058_1554431727_o

Varžybose kovojo mergaitės, berniukai, jaunutės, jaunučiai ir jaunės. Pirmųjų keturių grupių atstovai dalyvavo 500 m pavienio starto, grupinėse ir atkrintamosiose lenktynėse bei skrečo rungtyje. Jaunės startavo 500 m pavienio starto lenktynėse, skrečo rungtyje ir du kartus atkrintamosiose lenktynėse.

Mergaičių grupėje visas rungtis laimėjo Gabija Gustaitė, jaunučių mergaičių grupėje – Viktorija Šumskytė, o jaunių merginų grupėje – Olivija Baleišytė (visos trys – Panevėžio KKSC – R. Sargūno sporto gimnazija – „El-Eko-Sport“).

12540299_10205580248290122_96859974_n

Berniukų grupėje visose keturiose rungtyse pirmas buvo garsaus Latvijos dviratininko Raivio Belohvoščiko sūnus Kristianas. Jaunučių grupėje 500 m pavienio starto lenktynes ir skrečo rungtį laimėjo Aivaras Naujokaitis (Panevėžio KKSC – R. Sargūno sporto gimnazija – „El-Eko-Sport“), atkrintamosiose lenktynėse nugalėjo Rokas Kmieliauskas (Kauno „Gaja“ – „Litubel Staki Parket“), o grupines lenktynes laimėjo Gytis Matusevičius (Vilkaviškio SM – „Aira“).

Kaip informavo varžybų vyriausioji teisėja Roberta Barzdaitė, tik nuo praėjusio rudens sportuojantiems jauniesiems dviratininkams per varžybų pertrauką buvo surengtos vieno rato iš eigos lenktynės. Jų dalyviams diplomus įteikė praėjusių metų Europos jaunių čempionato bronzos medalio laimėtoja O. Baleišytė.