Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Turkijoje antra M.Cavendisho pergalė, A.Kruopis tik 25-tas

Mark CavendishPirmadienį Turkijoje antrame dviratininkų lenktynių “Presidential Cycling Tour of Turkey“ etape antrą pergalę iš eilės šventė britas Markas Cavendishas iš “Omega Pharma – Quick-Step” komandos. Britas 174,2 km iš Alanya į Kemerą įveikė per 3 val 50 min ir 17 sek. Paskutiniuose metruose nugalėtojui nusileido ir antras liko Francesco Chicchi iš “Neri Sottoli” komandos, trečias finišavo Niccolo Bonifazio iš “Lampre-Merida” ekipos.

Aidžiui Kruopiui iš “Orica – GreenEDGE” ekipos kaip ir užvakar (sekmadienį) lenktynės susiklostė nesėkmingai, lietuvis vėl finišavo tik 25-oje vietoje, tai buvo geriausiais rezultatas komandoje.

Pagrindinė grupė pabėgėlius pavijo iki finišo likus 16 km. Tuomet darbo ėmėsi sprinterių komandos, deja A.Kruopio “Orica-GreenEDGE” labiau blaškėsi nei darniai vežė lietuvį į finišą. O pats A.Kruopis pabaigoje “neužsėdęs” ant tinkamo rato lenktynėse finišavo tik 25-tas.

Šiandien dviratininkams trečiame etape iš Finike į Elmali reikės įveikti 184,7 km. Šiame kalnų etape A.Kruopis kaip ir kiti sprinteriai dėl pergalės nekovos, trečiame etape paaiškės pagrindiniai pretendentai į pergalę generalinėje įskaitoje.