Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Turkijoje „Orica-GreenEDGE” komandos pergalė

Tour of TurkeyTurkijoje sekmadienį finišavo 50-osios dviratininkų daugiadienės lenktynės “Presidential Cycling Tour of Turkey” kurias laimėjo Aidžio Kruopio komandos draugas Adamas Yatesas.

Jaunasis “Orica-GreenEDGE” komandos narys lyderio marškinėlius apsivilko šeštame etape, kuomet į Selcuk viršunę pakilo pirmas ir laimėjo etapą, o tuometinis lyderis estas Reinas Taamarae jaunajam britui pralošė sekundę daugiau nei jo turėtas pranašumas.

“Mes čia atvykome lenktyniauti dėl pergalių atskiruose etapuose. Bet kalnų etapuose dėl bendrosios įskaitos tu gali važiuoti tiek kiek pajėgi. Mūsų planuose nebuvo bendrosios įskaitos, bet aš galvojau apie apie šiuos du kalnų etapus” – po finišo sakė A.Yatesas.

“Pirmame kalnų etape Taaramae tikrai buvo stipresnis. Raktas į pergalę buvo antras kalnų etapas kuomet aš perėmiau lyderio marškinėlius iš jo. Etape kuriame aš laimėjau, komandos draugai visą dieną mane saugojo nuo vėjo ir aš iki kalno atvažiavau šviežus, kas buvo labai svarbu” – apie komandos indėlį pasakojo A.Yatesas

Geras brito pasirodymas lėmė ir A.Kruopio planus. Prieš lenktynes planavęs nugalėti atskiruose etapuose, vėliau lietuvis saugojo komandos lyderį ir finišuodavo šalia jo.