Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

UCI atšaukia varžybas iki balandžio pabaigos, sezonas gali pailgėti

Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) dėl koronaviruso mažiausiai iki balandžio pabaigos atšaukia visas į savo kalendorių įtrauktas plento varžybas. Šis sprendimas priimtas po antradienį vykusio susitikimo su varžybų organizatorių, komandų ir dviratininkų organizacijų atstovais.

Foto: Tomas Gaubys

Bus ieškoma naujų datų prestižinėms lenktynėms „Giro d’Italia“, „Milanas – San Remas“, „Paryžius – Rubė“, vyrų ir moterų varžyboms „Tour of Flanders“ bei „Liežas – Bastonė – Liežas“. Neatmetama, kad šios lenktynės persidengs su kitomis varžybomis. 

UCI taip pat praneša, kad vyrų ir moterų dviračių plento sezonas gali būti pratęstas iki 2020 metų lapkričio 1 dienos. 

Pranešama, kad nukelti balandžio 18-19 dienomis Mančesteryje (Jungtinė Karalystė) ir gegužės 2-3 dienomis Papendalyje (Nyderlandai) turėję vykti pasaulio mažųjų dviračių kroso (BMX) superkroso taurės varžybų etapai. 

Naujojo koronaviruso (COVID-19) sukelto susirgimo protrūkis buvo užfiksuotas praėjusių metų gruodžio pabaigoje Kinijos Uhano mieste. Pasaulio sveikatos organizacija kovo 11 dieną koronaviruso protrūkį paskelbė pandemija. Susirgimas jau paplito daugiau nei 170 šalių ir teritorijų. Koronavirusas jau nustatytas daugiau nei 200 tūkst. žmonių.

Informaciją parengė Tomas Gaubys