UCI varžybose Ispanijoje Katažina Sosna – antra, o Greta Karasiovaitė – penkta

Ispanijoje vykusiose daugiadienėse kalnų dviračių (MTB) kroso maratono porų varžybose „Andalucia Bike Race“ (UCI „MTB Marathon Series“) Lietuvos dviratininkė Katažina Sosna su vokiete Stefanie Dohrn iškovojo antrą vietą. Joms atiteko po 200 pasaulio MTB kroso maratono reitingo taškų. Lietuvos ir Vokietijos dviratininkių duetas šiose varžybose uždirbo 2340 eurų.

Katažina Sosna (antra iš kairės). Foto: „Andalucia Bike Race“

Šešių etapų varžybas (348,8 km; bendras pakilimas – 11,3 tūkst. m.) laimėjo norvegė Hildegunn Hovdenak ir vokietė Janine Schneider. Prieš paskutinį etapą pirmavusios K. Sosna ir S. Dohrn nuo nugalėtojų atsiliko 6 min. 21 sek.

Greta Karasiovaitė ir italė Costanza Fasolis užėmė penktą vietą ir pelnė po 140 pasaulio MTB kroso maratono reitingo taškų. Jos nugalėtojoms pralaimėjo 50 min. 27 sek.

Katažina Sosna (trečia iš kairės), Greta Karasiovaitė (antra iš dešinės). Foto: „Andalucia Bike Race“

Varžybose dalyvavo 11 moterų duetų, kuriuos sudarė 10 šalių dviratininkės.

K. Sosna ir S. Dohrn pirmajame ir ketvirtajame etapuose buvo trečios, antrajame ir trečiajame – pirmos, penktajame – antros, o šeštajame – šeštos. G. Karasiovaitė ir C. Fasolis pirmajame, antrajame ir penktajame etapuose užėmė ketvirtą, trečiajame – trečią, ketvirtajame – šeštą, o šeštajame – penktą vietas.