Varžybose Skuode ir Mosėdyje lenktyniavo per 120 dviratininkų

Skuode ir Mosėdyje surengtose dviračių sporto pirmenybėse Svetlanos Pauliukaitės taurei laimėti ir nusipelniusiam treneriui Alfonsui Lenkiui atminti dalyvavo per 120 dviratininkų iš Latvijos, Ukrainos ir Lietuvos. Daugiausiai dalyvių buvo berniukų (13-14 m.) grupėje – 37.

Ir asmeninėse lenktynėse laikui, ir grupinėse lenktynėse pirmas vietas iškovojo Gabija Aliukevičiūtė (Kauno SM „Gaja“, mergaitės), Kristupas Mikutis (Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“, jauniai), Madara Aboma (Latvija, U-23) ir Neringa Vitkutė-Makarskienė (Klaipėdos triatlono klubas, veteranės).

Asmeninių lenktynių laikui nugalėtojais tapo Augustė Mikutytė (jaunutės), Skaistė Mikašauskaitė (jaunės), Hubertas Zaleskis (berniukai, visi trys – Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“), Dovydas Urmelis (Kauno SM „Gaja“, jaunučiai) ir Martynas Maniušis („Utena Cycling Team“, veteranai – absoliuti įskaita).

Grupinėse lenktynėse pirmas vietas iškovojo Augustė Audinytė (jaunutės), Auksė Lekavičiūtė (jaunės, abi – Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“), Edvards Vevers (Latvija, berniukai), Zachar Padenko (PRSSG, Ukraina, jaunučiai) ir Marius Zaleskis (Šilalės SM/DSK „Kvėdarna“, veteranai – absoliuti įskaita).

Varžybas surengė Lietuvos dviračių sporto federacija, Skuodo r. savivaldybės kūno kultūros ir sporto centras, Skuodo r. savivaldybės administracijos Mosėdžio seniūnija.