Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vasilijus Lendelis – „Revolution Champions League“ varžybų nugalėtojas!

Dviratininkas Vasilijus Lendelis tapo Londone (Didžioji Britanija) surengto dviračių treko varžybų „Revolution Champions League“ antrojo, o kartu ir finalinio, etapo nugalėtoju. 21-erių metų mūsų šalies atstovas laimėjo sprinto daugiakovę, kurią sudarė septynios rungtys. 

Lendel takes the second Keirin heat #revchampsleague

A photo posted by Guy Swarbrick (@iamtrackcycling) on

V. Lendelis, kurį treniruoja Dmitrijus Leopoldas, gavo 22 baudos taškus. Antrą vietą užėmė lenkas Rafalas Sarneckis (23 b. tšk.), o trečią – britas Matthew Rotherhamas (24 b. tšk.). Svajūnas Jonauskas (60 b. tšk.) tarp 12-os dalyvių liko devintas. Du dviratininkai varžybų nebaigė.

 

V. Lendelis penktadienį sprinto lenktynėse užėmė trečią vietą. Vasilijus atrankoje V. Lendelis pasirodė geriausiai. Jis 200 m distanciją iš eigos įveikė per 10,254 sek. Lietuvos dviratininkas laimėjo pirmojo etapo pirmąjį važiavimą, pusfinalyje 0-2 pralaimėjo būsimam rungties nugalėtojui R. Sarneckiui, o kovoje dėl trečios vietos 2-1 įveikė prancūzą Charlie Conordą.

S. Jonauskas atrankoje buvo 11-as (10,752 sek.), o pirmojo etapo antrajame važiavime finišavo antras ir nepateko į pusfinalį. Svajūnas šešių ratų paguodos lenktynėse buvo septintas.

Likusios šešios rungtys vyko šeštadienį.

Antrosios rungties – keirino – pirmajame važiavime V. Lendelis finišavo ketvirtas, o S. Jonauskas – penktas.

Trečiojoje rungtyje – 6 ratų (1,5 km) lenktynėse V. Lendelis užėmė taip pat ketvirtas, o S. Jonauskas – taip pat penktas.

Ketvirtosios rungties – keirino – antrajame važiavime Vasilijus užėmė pirmą, o Svajūnas – penktą vietas.

Penktojoje rungtyje – atkrintamosiose lenktynėse – V. Lendelis buvo šeštas, o S. Jonauskas – dešimtas.

Šeštosios rungties – keirino – antrajame važiavime Vasilijus buvo pirmas, o pirmajame važiavime Svajūnas užėmė penktą vietą.

Septintojoje rungtyje – 3 ratų (750 m) lenktynėse – dviratininkai startavo pagal vietas bendrojoje įskaitoje. Starte varžybų dalyviai nuo silpniausio iki stipriausio išsirikiavo kas penki metrai. V. Lendelis startavo aštuntas (trečias nuo galo), o S. Jonauskas – antras. Vasilijus finišavo antras. Jis į priekį praleido tik Prancūzijos atstovą Thomasą Copponį. Svajūnas liko aštuntas.

Pirmajame šių varžybų etape Mančesteryje (Didžioji Britanija) V. Lendelis sprinto daugiakovėje tarp 12-os dalyvių buvo antras, o S. Jonauskas – aštuntas.

Informaciją parengė Tomas Gaubys