„Velomaratono“ lenktynėse Vilniuje – įtikinama Eimanto Gudiškio pergalė

Sekmadienį, rugpjūčio 19-ąją, Vilniuje surengto devintojo „Velomaratono“ 100 km sportininkų lenktynes laimėjo Eimantas Gudiškis („Colibri“). Jis dešimt ratų Vilniaus gatvėmis įveikė per 2 val. 18 min. 16 sek. ir artimiausius varžovus aplenkė net 2 min. 44 sek. Beje, Eimantas paskutiniuose metruose griuvo, bet atsikėlė ir vesdamas dviratį pasiekė finišą.

Antrą vietą, kaip ir pernai, užėmė Justas Beniušis („Klaipėda“), trečią – Gediminas Kaupas („Velonova – Bioracer“), ketvirtą – latvis Kristaps Knops (ZZK), penktą – nugalėtojo titulą gynęs Justas Klimavičius („Koldas – Garmin“), o šeštą – Darius Strolė.

Dviratininkai startavo ir finišavo Gedimino prospekte, prie Seimo rūmų. Starto šūvį paleido Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Romualdas Bakutis. 100 km lenktynėse dalyvavo 65 sportininkai.