Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Venantas Lašinis ir po ketvirtojo etapo išsaugojo penktą poziciją

Lenkijoje, Slovakijoje ir Vengrijoje rengiamų 36-ųjų daugiadienių jaunimo (iki 23 metų) dviračių lenktynių „Carpathian Couriers Race“ (UCI II kategorija) ketvirtajame etape šeštadienį Lietuvos jaunimo rinktinės narys Venantas Lašinis finišavo su pagrindine grupe ir užėmė 33-ią vietą. Jis išsaugojo penktą vietą bendrojoje įskaitoje.

Venantas Lašinis. Foto: Antanas Taučius

Etapą po finišo sprinto laimėjo olandas Dennis van der Horst („Metec – TKH“). Jis 112,6 km Slovakijoje įveikė per 2 val. 51 min. 44  sek. (vid. greitis – 39,34 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-38 vietas užėmusiems dviratininkams.

V. Lašinis pirmajame tarpiniame kalnų finiše (50 km) buvo pirmas, antrajame (64 km) – antras, o trečiajame (78 km) – trečias.

Lyderiu išliko olandas Marijn van der Berg („Metec – TKH“). Jis šeštadienį finišavo šeštas. V. Lašinis nuo jo atsilieka 2 min. 39 sek. Iš Lietuvos rinktinės narių lenktynes dar tęsia Rojus Adomaitis, Rokas Kmieliauskas ir Justas Beniušis, o Denas Masiulis jau pasitraukė iš varžybų.

V. Lašinis kalnų klasifikacijoje yra antras, o sprinto – penktas.

IV ETAPO REZULTATAI

Lenktynes, kurias sudaro prologas ir penki etapai, pradėjo 118 dviratininkų iš 24-ių 12-os šalių komandų. Po prologo ir keturių etapų klasifikuota 100 dviratininkų. Sekmadienį pasibaigsiančiose varžybose dalyvauja 9 nacionalinės rinktinės.

Informaciją parengė Tomas Gaubys