Venantas Lašinis lenktynėse „Carpathian Couriers Race“ – septintas

Vengrijoje, Slovakijoje ir Lenkijoje surengtose daugiadienės jaunimo (iki 23 metų) dviračių lenktynėse „Carpathian Couriers Race“ (UCI II kategorija) pagirtinai pasirodė Lietuvos rinktinės narys Venantas Lašinis. 21 metų dviratininkas šešių etapų lenktynėse (775 km) užėmė septintą vietą.

Nugalėjo lenkas Filip Maciejuk – 18 val. 26 min. 12 sek. Antrą ir trečią vietas užėmė olandai – atitinkamai Jens van den Dool (+8 sek.) ir Sven Burger (+21 sek.). V. Lašinis nuo nugalėtojo astiliko 1 min. 33 sek.

Lenktynes pradėjo 112 dviratininkų iš 23 komandų ir 15 šalių. Iš dešimties Lietuvos dviratininkų klasifikuotas vienintelis V. Lašinis, kuris prieš paskutinįjį etapą buvo devintas. Lenktynes baigė 70 dviratininkų.

V. Lašinis kalnų ir sprinto klasifikacijose užėmė ketvirtas vietas.

Paskutinį, šeštąjį, etapą ketvirtadienį laimėjo italas Mattia Bais. Jis 170 km nuvažiavo per 4 val. 22 min. 21 sek. (vid. greitis – 38,879 km/h). V. Lašinis, kuris didžiąją dalį etapo buvo tarp lyderių, finišavo 11-as (+50 sek.). Romas Zubrickas, Justas Beniušis, Rojus Adomaitis (visi trys – „Klaipėda“) ir Kęstutis Vaitaitis (Lietuvos rinktinė) nefinišavo.

V. Lašinis laimėjo antrąjį tarpinį sprinto finišą (77 km) ir pelnė tris premijines sekundes, o penkiuose kalnų tarpiniuose finišuose iš septynių pateko tarp taškus pelniusių dviratininkų (keturis kartus buvo antras, o sykį trečias).

V. Lašinis pernai šiose lenktynėse buvo 13-as.