Venantas Lašinis lenktynėse Lenkijoje pateko į TOP-30

Trečiadienį Lenkijoje prasidėjo 29-osios daugiadienės „Solidarumo“ dviračių lenktynės (UCI II kategorija). Jose dalyvauja ir dvi Lietuvos komandos – „Staki – Technorama“ bei „Klaipėda“. Pirmajame etape aukščiausią vietą iš lietuvių užėmė Venantas Lašinis („Staki – Technorama“). Jis finišavo 29-as.

Venantas Lašinis. Foto: Tomas Gaubys

Nugalėjo lenkas Sylwester Janiszewski („Wibatech Merx 7R“). Jis 91,5 km nuvažiavo per 2 val. 6 min. 19 sek. (vid. greitis – 43,462 km/h). Pagrindinė grupė (18-101 vietos), kurioje buvo ir trys lietuviai, nuo nugalėtojo atsiliko 2 min. 26 sek. Rojus Adomaitis („Klaipėda“) ir Kęstutis Vaitaitis („Staki – Technorama“) užėmė atitinkamai 40-ą ir 42-ą vietas. Kiti Lietuvos dviratininkai į 100-uką nepateko.

Penkių etapų lenktynėse, kurios baigsis šeštadienį Lodzėje, dalyvauja 120 dviratininkų iš 21 komandos ir 12 šalių.

Trečiadienį 19.00 val. Lietuvos laiku prasidės antrasis etapas (100,3 km).