Venantas Lašinis pasaulio čempionate Australijoje įveikė per 230 kilometrų

Sekmadienį Vulongonge (Australija) pasibaigusio 95-ojo pasaulio dviračių plento čempionato vyrų grupinėse lenktynėse Baltijos ir Lietuvos čempionas Venantas Lašinis nefinišavo. Trečią kartą pasaulio pirmenybėse dalyvavęs 25-metų dviratininkas iš „Kaunas Cycling Team“ įveikė 232,7 km. Likus dviem ratams (34,2 km) Venantas buvo 120-as (+10 min. 28 sek.).

Pasaulio čempionu tapo 22 metų belgas Remco Evenepoel. Praėjusių metų Europos vicečempionas 266,9 km (bendras pakilimas – 3945 m) nuvažiavo per 6 val. 16 min. 8 sek. (vid. greitis – 42,575 km/h). 2-28 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 2 min. 21 sek. Sidabro medalį pelnė prancūzas Christophe Laporte, o bronzos – australas Michael Matthews, pakartojęs savo 2017 metų pasiekimą. Australijos dviratininkas 2015 metais ant pasaulio pirmenybių prizininkų pakylos lipo kartu su bronzos medalį iškovojusiu Ramūnu Navardausku. Tada M. Matthews pelnė sidabrą.

Lenktynėse dalyvavo 169 dviratininkai iš 50 šalių. Klasifikuoti 103 sportininkai.