Venantas Lašinis pirmajame „Tour of Estonia“ etape – 13-as

Dviračių lenktynių „Tour of Estonia“ (UCI I kategorija) pirmajame etape penktadienį Lietuvos rinktinės narys Venantas Lašinis užėmė 13-ą vietą.

Po finišo sprinto nugalėjo prancūzas Rudy Barbier („Israel Cycling Academy“). Pernai ir užpernai buvęs Gedimino Bagdono komandos draugas 186,7 km nuvažiavo per 4 val. 23 min. 49 sek. (vid. greitis – 42,46 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-64 vietas užėmusiems dviratininkams.

Darijus Džervus finišavo 19-as, Rojus Adomaitis – 23-ias, Povilas Šideikis – 24-as, Erikas Šidlauskas – 47-as, Justas Beniušis – 53-ias, o Lukas Talačka (+13 sek.) – 75-as.

Lyderiu išliko prologo nugalėtojas, penkiskart Austrijos asmeninių lenktynių čempionas Matthias Brandle („Israel Cycling Academy“). Iš lietuvių bendrojoje įskaitoje aukščiausią vietą užima V. Lašinis (+21 sek.). Jis yra 25-as. Justas Beniušis (+26 sek.) užima 38-ą vietą.

V. Lašinis jaunimo (iki 23 metų) įskaitoje yra aštuntas.

REZULTATAI

Lenktynes, kurias sudaro prologas ir du etapai, pradėjo 90 dviratininkų iš 14 komandų ir 21 šalies. Šeštadienį varžybų dalyviai Tartu mieste įveiks 172,8 km (18 ratų po 9,6 km).