Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vilma Rimšaitė ir Gvidas Usevičius – Europos BMX čempionato 20-ukuose

Bordo mieste (Prancūzija) vykusiame Europos mažųjų dviračių kroso (BMX) čempionate Vilma Rimšaitė (moterų elito grupė, 37-ios dalyvės) ir Gvidas Usevičius (16-mečių vaikinų grupė, 79-i dalyviai) pateko tarp 20-ies geriausiųjų. 

V. Rimšaitė atrankos grupėje tarp septynių dalyvių buvo trečia, o trečiame ketvirtfinalio (20-imt dalyvių) važiavime liko paskutinė, penkta ir į pusfinalį (tarp 16-os geriausiųjų) nepateko.

Europos čempione tapo olandė Laura Smulders.

© Kersten van Kerckhoven

G. Usevičius atrankos grupėje tarp aštuonių dalyvių buvo pirmas, trečiame aštuntfinalio (40-imt dalyvių) važiavime aplenkė penkis varžovus ir užėmė trečią vietą, o pirmame ketvirtfinalio (20-imt dalyvių) važiavime liko paskutinis, penktas ir į pusfinalį nepateko.

Šios grupės Europos čempionu tapo prancūzas Jeremy Bodzen.

Vyrų elito grupėje (73-ys dalyviai) startavo Gabrielius Pabijanskas. Jis atrankos grupėje tarp septynių dalyvių buvo penktas ir nepateko į aštuntfinalį (tarp 40-ies geriausiųjų).

Europos čempionu tapo prancūzas Daudet Joris.

11-mečių berniukų varžybų (91-as dalyvis) atrankos grupėje Mikas Jankus tarp šešių dalyvių buvo ketvirtas ir į ketvirtfinalį (tarp 32-iejų geriausiųjų) nepateko. Vėja Baškytė 15-mečių merginų varžybų (31-a dalyvė) atrankos grupėje tarp septynių dalyvių buvo penkta ir netapeko į pusfinalį (tarp 16-os geriausiųjų).

Informaciją parengė Tomas Gaubys