Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vilnius Grand Prix sieks išjudinti miestą

Išjudink miestą su Vilnius Grand Prix festivaliu – skelbia pirmojo dviračių sporto festivalio organizatoriai. Registruok savo šeimą, burk mokyklą ar kviesk kolegas ir rugsėjo 17 dieną varžykis pirmą kartą rengiamose dviračių sporto bei riedučių varžybose.

IMG_8432 (800x523)

© Aistė Ridikaitė

„Ne tik išjudinsime miestą, bet pradėdami gražią tradiciją per Europos sporto savaitę #BeActive sieksime ir rezultatų“ – sako renginio organizatorius, „Pro Cycling LT“ vadovas Deividas Vileniškis.

Visi Vilnius Grand Prix festivalio dalyviai ne tik galės įveikti savo grupės trasą, bet ir fiksuoti laiką bei varžytis su savo draugu, klasioku ar bendradarbiu.

Pirmame dviratininkų festivalyje savo vietą atras ir pats mažiausias dalyvis, ir patyręs sportininkas. Trasoje šalia Baltojo tilto 3-5 metų vaikai dalyvaus 3 km dviratininkų važiavime, o sportininkai suks net 11-ą ratų ir turės įveikti 33 km. Įmonių, šeimų, maksi komandų 12 km važiavime, dalyviai ratus suks 3 km trasoje. Varžybų metu bus galima ne tik išbandyti savo jėgas, bet ir paversti kiekvieną nuvažiuotą kilometrą pinigais, kurie bus skirti DCC (Danish Chamber of Commerce In Lithuania) labdaros fondui. Už visus surinktus pinigus Kauno vaikų ligoninės Onkohematologijos skyriui bus nupirktos naujos specialios lovos.

Atskiroje įskaitoje varžysis Vilniaus ir kitų miestų mokyklos, kurios Vilnius Grand Prix festivalyje galės dalyvauti nemokamai.

Riedutininkai renginio metu įsikurs Upės gatvėje. Čia mažiausiejį turės įveikti 500 m atstumą, o sportininkai varžysis 8 ir 4 km trasoje.

SveikasM_baneris_985x430_LT

Vilnius Grand Prix 2016 programa (rugsėjo 17 d.):

8:30 – 13:00 registracija, numerių išdavimas

10:00 – 33 km važiavimas

12:00 –  3 km #BeActive vaikų važiavimas

12:30 – ,,Paroc komandų taurė” 12 km važiavimas  (dalyvauja įmonės/šeimos/maksi komandos) ir „Vilties“ paramos važiavimas

14:00 – 12 km mokyklų važiavimas

„Terrasport“ riedučių važiavimas

15:00 – 8 km ir 4 km riedučių važiavimas

15:30 – 500 m vaikų riedučių važiavimas

15:45 – 1 km vaikų riedučių važiavimas

16:00 – 1,5 km vaikų riedučių važiavimas

16:30 – apdovanojimai.

Festivalio tikslas – vilniečius ir miesto svečius paskatinti kuo daugiau laiko praleisti ant dviračio, populiarinti dviračių sportą, skatinti dviračio naudojimą kaip ekologišką transporto priemonę ir sostinę pristatyti kaip dviratininkams draugišką miestą, taip prisidedant ir prie Europos sporto savaitės #BeActive (rugsėjo 11-18 d.).

Festivalį organizuoja Pro Cycling LT, asosciacija ,,Sportas visiems”, Lietuvos dviračių sporto federacija, Kalnų dviračių sporto federacija. Organizaciniai partneriai: VšĮ ,,Sveikas miestas“, Riedėk.lt, aktyvumą skatina – Vilniaus miesto savivaldybė.

Registracija į pirmąjį Vilnius Grand Prix etapą pasidėjo!

Daugiau informacijos rasite oficialiame festivalio tinklapyje http://www.vilniusgrandprix.lt