Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vytautas Šatas – Europos BMX taurės etapo nugalėtojas!

Europos BMX (mažųjų dviračių kroso) lenktynių taurės varžybose vėl puikiai pasirodė Vytautas Šatas (Šiaulių sporto centras „Dubysa“/BMX akademija). Trenerio Donato Armono auklėtinis sekmadienį tapo Štutgarte (Vokietija) vykusio šių varžybų aštuntojo etapo 12-mečių berniukų grupės (28 dalyviai iš 12 šalių) nugalėtoju.

Vytautas Šatas. Foto: UEC

Antrą vietą užėmė slovėnas Jošt Ložar, o trečią – šveicaras Jules Kasper.

V. Šatas, kurį iki šių metų treniravo Donata Šiaudvytė, kvalifikacijos važiavimuose buvo pirmas, antras ir trečias, o pusfinalio važiavime – pirmas.

Septintajame etape (29 dalyviai iš 12 šalių) šeštadienį V. Šatas taip pat pateko į finalą, o jame iškovojo ketvirtą vietą.

Nugalėjo J. Kasper, antras buvo J. Ložar, o trečias – italas Matteo Mariani.

Vytautas visuose trijuose kvalifikacijos važiavimuose buvo antras, o pusfinalio važiavime – pirmas.

Varžybose dalyvavo dar du SC „Dubysa“ ir BMX akademijos atstovai: Jaunius Čepulėnas (11 m. berniukų grupė) ir Mikas Jankus (15-16 m. vaikinų grupė).

Balandžio viduryje Zolderyje (Belgija) vykusiuose Europos taurės trečiajame ir ketvirtajame etapuose V. Šatas užėmė septintą ir trečią vietas.

Gegužės 7 dieną vykusiame Latvijos taurės varžybų pirmajame etape V. Šatas tapo 11-12 m. berniukų grupės (72 dalyviai) nugalėtoju. 

Informaciją parengė Tomas Gaubys/LDSF