Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Vytautas Šatas – tarp auksinių, o Orinta Kiseliūnaitė – tarp bronzinių žvaigždžių

Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) kartu su LRT surengtuose geriausių 2022 m. Lietuvos jaunųjų sportininkų ir sportininkių rinkimuose „100 sporto žvaigždžių“ BMX dviratininkas Vytautas Šatas pateko tarp auksinių, o plento dviratininkė Orinta Kiseliūnaitė – tarp bronzinių sporto žvaigždžių.

Orinta Kiseliūnaitė. Foto: Tomas Gaubys

V. Šatas (Šiaulių SC Dubysa/BMX akademija, treneris Donatas Armonas) 2022 m. laimėjo tris Europos BMX (mažųjų dviračių kroso) taurės varžybų etapus, o viename buvo trečias. Europos BMX čempionato 12-mečių grupėje tarp 82 dalyvių klasifikuotas 15-as, o pasaulio BMX čempionate tarp 124 dalyvių buvo 21-as.

O. Kiseliūnaitė (Panevėžio Fortūna, treneriai Vytautas Indreliūnas ir Vitalija Breivienė) 2022 m. Baltijos dviračių plento čempionato jaunučių grupinėse lenktynėse iškovojo bronzos medalį, tapo Lietuvos jaunučių grupinių lenktynių čempione, daugiadienėse lenktynėse Lenkijoje buvo trečia, Europos jaunimo olimpinio festivalio asmeninėse lenktynėse laikui užėmė 12-ą, o grupinėse lenktynėse – 24-ą vietas.

Antrus metus iš eilės sporto mėgėjai buvo kviečiami balsuoti už jaunučių, jaunių ir jaunimo grupių sportininkus. Po visuomenės ir komisijos balsavimų paskelbtas geriausių 2022 m. jaunųjų sportininkų auksinis 10-ukas, sidabrinis 30-ukas ir bronzinis 60-ukas.

Visuomenės balsai sudarė trečdalį galutinio balsavimo, o likusią dalį – „100 sporto žvaigždžių“ rinkimų komisijos balsai.

LRT: https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10/1962669/skelbiamas-geriausiu-2022-metu-jaunuju-sportininku-ir-sportininkiu-sarasas-100-sporto-zvaigzdziu

Informaciją parengė Tomas Gaubys (LDSF)