Žygimantas Norutis lenktynėse Vokietijoje – septintas

Vokietijoje vykstančių į Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) kalendorių įtrauktų 44-ųjų jaunių vaikinų daugiadienių dviračių lenktynių „Internationale Cottbuser Junioren-Etappenfahrt“ pirmajame etape penktadienį Lietuvos rinktinės narys Žygimantas Norutis iškovojo septintą vietą.

Žygimantas Norutis. Foto: Tomas Gaubys

Nugalėjo danas Frederik Erringso. Jis 77,2 km (4 ratai po 19,3 km) nuvažiavo per 1 val. 38 min. 23 sek. (vid. greitis – 47,081 km/h). Nugalėtojo laikas įskaitytas 2-111 vietas užėmusiems dviratininkams.

Žygimantas Matuzevičius užėmė 22-ą, Mantas Bitinas – 32-ą, Gustas Raugala – 42-ą, Aivaras Mikutis – 61-ą, o Eitvilas Aželis – 100-ąją vietas.

Lenktynes, kurios baigsis sekmadienį, pradėjo 120 dviratininkų iš devynių šalių. Tarp 20-ies varžybose dalyvaujančių komandų – penkios nacionalinės jaunių rinktinės: Čekijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos ir Rumunijos.

Šeštadienį dviratininkų laukia 11,4 km pavienio starto ir 60 km (40 ratų po 1,5 km) žiedinės lenktynės.