Skip to content Skip to footer

LIETUVOS DVIRATININKŲ PASIEKIMAI SVARBIAUSIOSE VARŽYBOSE

1924 METAI

Paryžiaus olimpinės žaidynės

Isakas Anolikas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Juozas Vilpišauskas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

1928 METAI

Amsterdamo olimpinės žaidynės

Tarchumas Murnikas – 50 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Jurgis Gedminas – 55 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Isakas Anolikas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Vladas Jankauskas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės

* * *

1975 METAI

Pasaulio plento čempionatas, Lozana (Šveicarija)

Jonas Romanovas – 1 vieta (jauniai, komandų lenktynės)

1978 METAI

Pasaulio plento čempionatas, Niurburgas (VFR)

Algimantas Guzevičius – 2 vieta (komandų lenktynės)

Pasaulio jaunių plento čempionatas, Vašingtonas (JAV)

Algirdas Vaitkus – 2 vieta (komandų lenktynės)

1981 METAI

Pasaulio jaunių plento čempionatas, Leipcigas (VDR)

Algimantas Šnioka – 2 vieta (komandų lenktynės)

1982 METAI

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Maršanas (Italija)

Vasilijus Špundovas – 1 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)

1983 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Ciurichas (Šveicarija)

Jonas Romanovas – 3 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio jaunių plento čempionatas, Oklendas (Naujoji Zelandija)

Vaclovas Gumuliauskas – 2 vieta (komandų lenktynės)

1985 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Basano del Grapa (Italija)

Gintautas Umaras – 2 vieta (4 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Vasilijus Špundovas – 3 vieta (4 km komandų persekiojimo lenktynės)

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Štutgartas (VFR)

Artūras Kasputis – 1 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Artūras Kasputis – 3 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)

1986 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Kolorado Springsas (JAV)

Gintautas Umaras – 2 vieta (4 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Gintautas Umaras – 3 vieta (4 km komandų persekiojimo lenktynės)

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Kasablanka (Marokas)

Remigijus Lupeikis, Aidas Klimavičius, Darius Čivinskas – 3 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)

1987 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Viena (Austrija)

Gintautas Umaras – 1 vieta (4 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Artūras Kasputis – 3 vieta (4 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

1988 METAI

Seulo olimpinės žaidynės 

Gintautas Umaras – 1 vieta (trekas, 4 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Gintautas Umaras, Artūras Kasputis – 1 vieta (trekas, 4 km komandų persekiojimo lenktynės). 1/4 finalo važiavime dalyvavo Mindaugas Umaras.

Laima Zilporytė – 3 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Ronsė (Belgija)

Laima Zilporytė – 2 vieta (komandų lenktynės)

1989 METAI

Pasaulio plento čempionatas, Šamberi (Prancūzija)

Laima Zilporytė – 1 vieta (komandų lenktynės)

1990 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Maebašis (Japonija)

Rita Razmaitė – 3 vieta (sprintas)

1991 METAI

Pasaulio plento čempionatas, Štutgartas (Vokietija)

Aiga Zagorska – 3 vieta (komandų lenktynės)

1975 -1991 metais Lietuvos dviratininkai medalius iškovojo atstovaudami Sovietų Sąjungai

* * *

1992 METAI

Barselonos olimpinės žaidynės

Rita Razmaitė – 9-12 vietos (trekas, sprintas)

Aiga Zagorska – 13 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės), 14 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Laima Zilporytė – 18 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Daiva Čepelienė – 20 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Saulius Šarkauskas – 23 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Pasaulio treko čempionatas, Valensija (Ispanija)

Jonas Romanovas – 2 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Artūras Kasputis – 3 vieta (5 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

1994 METAI

Pasaulio plento čempionatas, Palermas (Italija)

Rasa Polikevičiūtė, Jolanta Polikevičiūtė, Liuda Triabaitė, Diana Žiliūtė – 2 vieta (50 km komandų lenktynės)

Pasaulio jaunių plento čempionatas, Kitas (Ekvadoras)

Diana Žiliūtė – 1 vieta (grupinės lenktynės), 3 vieta (pavienio starto lenktynės)

1995 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Bogota (Kolumbija)

Remigijus Lupeikis – 2 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio plento čempionatas, Duitama (Kolumbija)

Edita Pučinskaitė – 3 vieta (grupinės lenktynės)

1996 METAI

Atlantos olimpinės žaidynės

Jolanta Polikevičiūtė – 5 vieta (plentas, grupinės lenktynės), 7 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)

Rasa Mažeikytė – 6 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Rasa Polikevičiūtė – 12 vieta (plentas, grupinės lenktynės), 12 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)

Rita Razmaitė – 13 vieta (trekas, sprintas), finišo nepasiekė (trekas, grupinės lenktynės)

Artūras Kasputis – 10 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės), 21 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)

Artūras Kasputis, Remigijus Lupeikis, Artūras Trumpauskas ir Mindaugas Umaras – 11 vieta (trekas, 4 km komandų persekiojimo lenktynės)

Remigijus Lupeikis – 13 vieta (trekas, grupinės lenktynės), 28 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), 95 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Diana Žiliūtė – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Raimondas Rumšas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Raimondas Vilčinskas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Linas Balčiūnas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Jonas Romanovas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Luganas (Šveicarija)

Rasa Polikevičiūtė – 2 vieta (grupinės lenktynės)

Jolanta Polikevičiūtė – 5 vieta (grupinės lenktynės)

Europos plento čempionatas, Meno sala (Jungtinė Karalystė)

Diana Žiliūtė – 2 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)

1997 METAI

Pasaulio plento čempionatas, San Sebastianas (Ispanija)

Jolanta Polikevičiūtė – 4 vieta (grupinės lenktynės)

Europos plento čempionatas, Vilachas (Austrija)

Diana Žiliūtė – 1 vieta (jaunimas, pavienio starto lenktynės)

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Keiptaunas (PAR)

Gitana Gruodytė – 2 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos treko čempionatas, Berlynas (Vokietija)

Rasa Mažeikytė – 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

1998 METAI

Pasaulio plento čempionatas, Valkenburgas (Nyderlandai)

Diana Žiliūtė – 1 vieta (grupinės lenktynės), 4 vieta (pavienio starto lenktynės)

Rasa Polikevičiūtė – 4 vieta (grupinės lenktynės)

Pasaulio plento taurė, galutinė įskaita

Diana Žiliūtė – 1 vieta

Pasaulio treko taurė, galutinė įskaita

Rasa Mažeikytė – 1 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos treko čempionatas, Ščecinas (Lenkija)

Rasa Mažeikytė – 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Linas Balčiūnas – 1 vieta (jaunimas, 1 km hitas), 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos plento čempionatas, Upsala (Švedija)

Diana Žiliūtė – 1 vieta (jaunimas, pavienio starto lenktynės), 2 vieta – (jaunimas, grupinės lenktynės)

Rasa Mažeikytė – 2 vieta (jaunimas, pavienio starto lenktynės)

„Tour de France“, galutinė įskaita

Edita Pučinskaitė – 1 vieta

1999 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Berlynas (Vokietija)

Rasa Mažeikytė – 3 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Trevizas/Verona (Italija)

Edita Pučinskaitė – 1 vieta (grupinės lenktynės), 3 vieta (pavienio starto lenktynės)

Diana Žiliūtė – 3 vieta (grupinės lenktynės)

„Tour de France“, galutinė įskaita

Diana Žiliūtė – 1 vieta

Edita Pučinskaitė – 3 vieta

Pasaulio treko taurė, galutinė įskaita

Rasa Mažeikytė – 1 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Atėnai (Graikija)

Tomas Vaitkus – 3 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Europos treko čempionatas, Dalminė (Italija)

Gitana Gruodytė – 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

2000 METAI

Sidnėjaus olimpinės žaidynės

Diana Žiliūtė – 3 vieta (plentas, grupinės lenktynės), 9 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)

Edita Pučinskaitė – 10 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), 25 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Rasa Mažeikytė – 11 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės), 12 vieta (trekas, grupinės lenktynės)

Rasa Polikevičiūtė – 13 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Raimondas Rumšas – 23 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), 43 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Artūras Kasputis – 25 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Remigijus Lupeikis – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Saulius Šarkauskas – finišo nepasiekė (plentas, grupinės lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Plujė (Prancūzija)

Rasa Polikevičiūtė – 3 vieta (pavienio starto lenktynės)

Pasaulio treko čempionatas, Mančesteris (Jungtinė Karalystė)

Rasa Mažeikytė – 5 vieta (3 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Edita Kubelskienė – 5 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio plento taurė, galutinė įskaita

Diana Žiliūtė – 1 vieta

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Fiorencuola (Italija)

Sergejus Apionkinas, Vytautas Kaupas, Simas Raguckas, Tomas Vaitkus – 1 vieta (komandų persekiojimo lenktynės

Tomas Vaitkus – 2 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

2001 METAI

Pasaulio plento čempionatas, Lisabona (Portugalija)

Rasa Polikevičiūtė – 1 vieta (grupinės lenktynės), 4 vieta (pavienio starto lenktynės)

Edita Pučinskaitė – 2 vieta (grupinės lenktynės)

Diana Elmentaitė – 3 vieta (jaunės, pavienio starto lenktynės)

Europos treko čempionatas, Brno (Čekija)

Sergejus Apionkinas – 2 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Sergejus Apionkinas, Aivaras Baranauskas, Tomas Vaitkus, Vytautas Kaupas – 2 vieta (jaunimas, komandų persekiojimo lenktynės)

Gitana Gruodytė – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Tomas Vaitkus – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos treko čempionatas, Fiorencuola (Italija)

Diana Elmentaitė – 2 vieta (jaunės, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Julita Papinigytė – 3 vieta (jaunės, 500 m pavienio starto lenktynės)

2002 METAI

Pasaulio plento čempionatas, Zolderis (Belgija)

Tomas Vaitkus – 1 vieta (jaunimas, pavienio starto lenktynės)

Europos treko čempionatas, Butgenas (Vokietija)

Neringa Raudonytė – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

„Tour de France“, galutinė įskaita

Raimondas Rumšas – 3 vieta

2003 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Štutgartas (Vokietija)

Edita Kubelskienė – 2 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Tomas Vaitkus, Aivaras Baranauskas, Linas Balčiūnas ir Raimondas Vilčinskas – 5 vieta (4 km komandų persekiojimo lenktynės)

Diana Žiliūtė – 5 vieta (3 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Tomas Vaitkus – 5 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio BMX čempionatas, Pertas (Australija)

Vilma Rimšaitė – 3 vieta („Cruiser“ klasė“)

Europos BMX čempionatas, Valė (Prancūzija)

Vilma Rimšaitė – 2 vieta („Cruiser“ klasė“)

Pasaulio plento čempionatas, Hamiltonas (Kanada)

Edita Pučinskaitė – 4 vieta (grupinės lenktynės)

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Maskva (Rusija)

Agnė Bagdonavičiūtė – 2 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Eglė Cekanauskaitė – 2 vieta (2 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Andrius Buividas, Justas Volungevičius, Ignatas Konovalovas, Gediminas Bagdonas – 3 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)

Europos treko čempionatas, Maskva (Rusija)

Simona Krupeckaitė – 2 vieta (jaunimas, sprintas)

Agnė Bagdonavičiūtė – 3 vieta (jaunės, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Gediminas Bagdonas, Andrius Buividas, Justas Volungevičius, Ignatas Konovalovas – 3 vieta (jauniai, komandų persekiojimo lenktynės)

2004 METAI

Atėnų olimpinės žaidynės

Simona Krupeckaitė – 4 vieta (trekas, 500 m pavienio starto lenktynės), 7 vieta (trekas, sprintas)

Linas Balčiūnas, Ignatas Konovalovas, Tomas Vaitkus, Raimondas Vilčinskas, Aivaras Baranauskas – 8 vieta (trekas, 4 km komandų persekiojimo lenktynės)

Edita Pučinskaitė – 9 vieta (plentas, grupinės lenktynės), 10 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)

Linas Balčiūnas – 9 vieta (trekas, 4 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Rasa Polikevičiūtė – 23 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), 29 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Jolanta Polikevičiūtė – 31 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Tomas Vaitkus – finišo nepasiekė (trekas, grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio treko čempionatas, Melburnas (Australija)

Simona Krupeckaitė – 3 vieta (500 m pavienio starto lenktynės), 6 vieta (keirinas)

Linas Balčiūnas, Aivaras Baranauskas, Tomas Vaitkus, Raimondas Vilčinskas – 6 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Bardolinas/Verona (Italija)

Edita Pučinskaitė – 5 vieta (pavienio starto lenktynės)

Modesta Vžesniauskaitė – 5 vieta (grupinės lenktynės)

Europos treko čempionatas, Valensija (Ispanija)

Daiva Tušlaitė – 3 vieta (jaunės, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Pasaulio BMX čempionatas, Paryžius (Prancūzija)

Vilma Rimšaitė – 4 vieta („Cruiser“ klasė“)

Europos BMX čempionatas, Čekija

Vilma Rimšaitė – 4 vieta („Cruiser“ klasė“)

2005 METAI

Pasaulio jaunių čempionatas, Viena (Austrija)

Egidijus Juršys – 1 vieta (trekas, grupinės lenktynės dėl taškų)

Rasa Leleivytė – 3 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Europos plento čempionatas, Maskva (Rusija)

Modesta Vžesniauskaitė – 3 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)

Aušrinė Trebaitė – 2 vieta (jaunės, pavienio starto lenktynės)

Europos treko čempionatas, Fiorencuola (Italija)

Linas Balčiūnas – 1 vieta (open, omniumas)

Tomas Vaitkus – 2 vieta (open, omniumas)

Gediminas Bagdonas, Ignatas Konovalovas, Aidis Kruopis, Simas Kondrotas – 3 vieta (jaunimas, komandų persekiojimo lenktynės)

Europos BMX čempionatas, Šveicarija

Vilma Rimšaitė – 1 vieta („Cruiser“ klasė“)

2006 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Bordo (Prancūzija)

Simona Krupeckaitė – 5 vieta (sprintas), 5 vieta (500 m pavienio starto lenktynės)

Pasaulio BMX čempionatas, San Paulas (Brazilija)

Vilma Rimšaitė – 5 vieta („Cruizer“ klasė)

Pasaulio jaunių plento čempionatas, Gentas (Belgija)

Rasa Leleivytė – 1 vieta (grupinės lenktynės)

Europos treko čempionatas, Atėnai (Graikija)

Gediminas Bagdonas – 2 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Gediminas Bagdonas, Ignatas Konovalovas, Aidis Kruopis, Simas Kondrotas – 3 vieta (jaunimas, komandų persekiojimo lenktynės)

„Giro d‘Italia“, galutinė įskaita

Edita Pučinskaitė – 1 vieta

2007 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Palmos Maljorka (Ispanija)

Simona Krupeckaitė – 4 vieta (500 m pavienio starto lenktynės), 5 vieta (sprintas)

Europos treko čempionatas, Kotbusas (Vokietija)

Vilija Sereikaitė – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos plento čempionatas, Sofija (Bulgarija)

Ignatas Konovalovas – 2 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)

Rasa Leleivytė – 3 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)

Europos BMX čempionatas (10 etapų)

Vilma Rimšaitė – 3 vieta („Cruiser“ klasė)

„Giro d‘Italia“, galutinė įskaita

Edita Pučinskaitė – 1 vieta

2008 METAI

Pekino olimpinės žaidynės

Vilija Sereikaitė – 6 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Simona Krupeckaitė – 8 vieta (trekas, sprintas)

Edita Pučinskaitė – 9 vieta (plentas, grupinės lenktynės),  23 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės)

Jolanta Polikevičiūtė – 11 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Svetlana Pauliukaitė – 12 vieta (trekas, grupinės lenktynės dėl taškų), 12 vieta (trekas, 3 km asmeninės persekiojimo lenktynės)

Modesta Vžesniauskaitė – 27 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Ignatas Konovalovas – 29 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Dainius Kairelis – 74 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Pasaulio treko čempionatas, Mančesteris (Didžioji Britanija)

Simona Krupeckaitė – 2 vieta (500 m pavienio starto lenktynės), 2 vieta (sprintas), 6 vieta (keirinas)

Svetlana Pauliukaitė – 6 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Europos treko čempionatas, Pruškovas (Lenkija)

Vilija Sereikaitė – 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos BMX čempionatas, Veiterštatas (Vokietija)

Vilma Rimšaitė – 5 vieta („Cruiser“ klasė)

Europos plento čempionatas, Arona (Italija)

Rasa Leleivytė – 1 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)

Pasaulio plento čempionatas, Varezė (Italija)

Diana Žiliūtė – 6 vieta (grupinės lenktynės)

Pasaulio studentų dviračių čempionatas, Neimegenas (Nyderlandai)

Evaldas Šiškevičius – 3 vieta (pavienio starto lenktynės)

2009 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Pruškovas (Lenkija)

Simona Krupeckaitė – 1 vieta (500 m pavienio starto lenktynės; pasaulio rekordas – 33,296 sek.; 2009 03 25), 3 vieta (sprintas)

Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė – 3 vieta (komandų sprintas)

Vilija Sereikaitė – 3 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės), 6 vieta (omniumas)

Vilija Sereikaitė, Aušrinė Trebaitė ir Svetlana Pauliukaitė – 5 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)

Svetlana Pauliukaitė – 6 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų)

Pasaulio plento čempionatas, Mendrizijus (Šveicarija)

Diana Žiliūtė – 5 vieta (grupinės lenktynės)

Ignatas Konovalovas – 8 vieta (pavienio starto lenktynės)

Pasaulio BMX čempionatas, Adelaidė (Australija)

Vilma Rimšaitė – 3 vieta („Cruiser“ klasė)

Europos BMX čempionatas (16 etapų)

Vilma Rimšaitė – 2 vieta („Cruiser“ klasė), 6 vieta (standartinė klasė)

Europos treko čempionatas, Minskas (Baltarusija)

Vilija Sereikaitė – 1 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės), 3 vieta (jaunimas, 500 m pavienio starto lenktynės)

Aušrinė Trebaitė – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos treko daugiakovių čempionatas, Gentas (Belgija)

Simona Krupeckaitė – 1 vieta (sprinto daugiakovė)

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Maskva (Rusija)

Aleksandra Sošenko –  3 vieta (skrečas)

2010 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Balerupas (Danija)

Simona Krupeckaitė – 1 vieta (keirinas), 2 vieta (500 m pavienio starto lenktynės), 3 vieta (sprintas)

Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė – 3 vieta (komandų sprintas)

Vilija Sereikaitė – 3 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės), 6 vieta (omniumas)

Simona Krupeckaitė – pasaulio sprinto rekordas (10,793 sek.; 2010 05 29 Maskva, Rusija)

Europos treko čempionatas, Pruškovas (Lenkija)

Simona Krupeckaitė – 2 vieta (keirinas), 3 vieta (sprintas)

Vilija Sereikaitė, Aušrinė Trebaitė, Vaida Pikauskaitė – 2 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)

Simona Krupeckaitė, Gintarė Gaivenytė – 5 vieta (komandų sprintas)

Pasaulio BMX čempionatas, Pitermaricburgas (PAR)

Vilma Rimšaitė – 3 vieta („Cruiser“ klasė)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Sankt Peterburgas (Rusija)

Vaida Pikauskaitė – 3 vieta (jaunimas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Europos plento čempionatas, Ankara (Turkija)

Katažina Sosna – 3 vieta (jaunimas, pavienio starto lenktynės)

Aušrinė Trebaitė – 3 vieta (jaunimas, grupinės lenktynės)

2011 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Apeldornas (Nyderlandai)

Simona Krupeckaitė – 2 vieta (sprintas)

Vilija Sereikaitė – 3 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Simona Krupeckaitė ir Ginatrė Gaivenytė – 6 vieta (komandų sprintas)

Pasaulio BMX čempionatas, Kopenhaga (Danija)

Vilma Rimšaitė – 6 vieta

Europos treko čempionatas, Apeldornas (Nyderlandai)

Simona Krupeckaitė – 5 vieta (keirinas), 6 vieta (sprintas)

Europos BMX čempionatas (12 etapų)

Vilma Rimšaitė – 4 vieta

Europos plento čempionatas, Ofida (Italija)

Katažina Sosna – 3 vieta (pavienio starto lenktynės)

Pasaulinės studentų žaidynės, Šendženas (Kinija)

Vilija Sereikaitė – 1 vieta (trekas, asmeninės persekiojimo lenktynės)

Eglė Zablockytė, Aušrinė Trebaitė, Aleksandra Sošenko – 1 vieta (plentas, komandų atskiro starto lenktynės)

Vilma Rimšaitė – 1 vieta (BMX)

Tautvydas Biknius – 3 vieta (BMX)

2012 METAI

Londono olimpinės žaidynės

Simona Krupeckaitė – 5 vieta (trekas, sprintas), 7 vieta (trekas, keirinas)

Vilma Rimšaitė – 13 vieta (BMX)

Ramūnas Navardauskas – 21 vieta (plentas, pavienio starto lenktynės), 47 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Gediminas Bagdonas – 59 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Pasaulio treko čempionatas, Melburnas (Australija)

Simona Krupeckaitė – 2 vieta (sprintas)

Europos treko čempionatas, Panevėžys (Lietuva)

Simona Krupeckaitė – 1 vieta (keirinas), 3 vieta (sprintas)

Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė – 1 vieta (komandų sprintas)

Aušrinė Trebaitė – 1 vieta (omniumas)

Aušrinė Trebaitė, Vilija Sereikaitė, Vaida Pikauskaitė – 1 vieta (komandų persekiojimo lenktynės)

Gediminas Bagdonas – 3 vieta (omniumas)

Europos BMX čempionatas (12 etapų)

Vilma Rimšaitė – 4 vieta

2013 METAI

Pasaulio jaunių treko čempionatas, Glazgas (Škotija)

Svajūnas Jonauskas – 1 vieta (sprintas)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Anadija (Portugalija)

Edita Mazurevičiūtė – 2 vieta (jaunės, omniumas)

Svajūnas Jonauskas – 2 vieta (jauniai, sprintas)

Europos BMX čempionatas (12 etapų)

Vilma Rimšaitė – 2 vieta

2014 METAI

Europos treko čempionatas, Gvadelupa

Vilija Sereikaitė – 3 vieta (asmeninės persekiojimo lenktynės)

Vasilijus Lendel – 4 vieta (keirinas)

Simona Krupeckaitė – 5 vieta (sprintas), 5 vieta (keirinas)

Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė – 5 vieta (komandų sprintas)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Anadija (Portugalija)

Edita Mazurevičiūtė – 1 vieta (jaunės, omniumas)

2015 METAI

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Atėnai (Graikija)

Olivija Baleišytė – 3 vieta (jaunės, 2 km asmeninės persekiojimo lenktynės, liepos 14 d.)

Pasaulio plento čempionatas, Ričmondas (JAV)

Ramūnas Navardauskas – 3 vieta (grupinės lenktynės, rugsėjo 27 d.)

Europos treko čempionatas, Grenchenas (Šveicarija)

Aušrinė Trebaitė – 3 vieta (omniumas, spalio 18 d.)

Simona Krupeckaitė – 5 vieta (sprintas)

2016 METAI

Rio de Žaneiro olimpinės žaidynės

Simona Krupeckaitė – 7 vieta (trekas, sprintas), 12 vieta (trekas, keirinas)

Daiva Tušlaitė – 34 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Ramūnas Navardauskas – 35 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Ignatas Konovalovas – viršijo laiko limitą (plentas, grupinės lenktynės)

Europos kalnų dviračių maratono čempionatas, Sigulda (Latvija)

Katažina Sosna – 3 vieta (birželio 5 d.)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Montikjaris (Italija)

Olivija Baleišytė – pasaulio jaunių rekordas (2 km asmeninės persekiojimo lenktynės, 2.22,311) ir 1 vieta (liepos 13 d.), 2 vieta (omniumas, liepos 16 d.)

Vasilijus Lendel – 3 vieta (jaunimas, sprintas, liepos 16 d.)

Miglė Marozaitė – 3 vieta (jaunimas, keirinas, liepos 17 d.)

Europos treko čempionatas, Sen Kventinas (Prancūzija)

Aušrinė Trebaitė – 1 vieta (skrečas, spalio 20 d.)

Simona Krupeckaitė – 1 vieta (sprintas, spalio 23 d.), 3 vieta (keirinas, spalio 21 d.)

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – 3 vieta (komandų sprintas, spalio 20 d.)

Olivija Baleišytė – 5 vieta (atkrintamosios lenktynės)

2017 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Honkongas

Simona Krupeckaitė – 4 vieta (sprintas), 6 vieta (keirinas)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Anadija (Portugalija)

Olivija Baleišytė – 2 vieta (jaunimas, atkrintamosios lenktynės, liepos 18 d.)

Europos jaunimo vasaros olimpinis festivalis, Dėras (Vengrija)

Akvilė Gedraitytė – 4 vieta (pavienio starto lenktynės)

Europos treko čempionatas, Berlynas (Vokietija)

Simona Krupeckaitė – 2 vieta (keirinas, spalio 21 d.)

Vasilijus Lendel – 5 vieta (sprintas)

Miglė Marozaitė – 6 vieta (sprintas)

Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė – 6 vieta (komandų sprintas)

Europos kalnų dviračių maratono čempionatas, Svitas (Slovakija)

Katažina Sosna – 5 vieta

2018 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Apeldornas (Nyderlandai)

Simona Krupeckaitė – 3 vieta (keirinas, kovo 4 d.)

Europos jaunimo ir jaunių treko čempionatas, Eglis (Šveicarija)

Miglė Marozaitė – 2 vieta (sprintas, jaunimas), 2 vieta (500 m pavienio starto lenktynės, jaunimas)

Viktorija Šumskytė – 2 vieta (500 m pavienio starto lenktynės, jaunės)

Viktorija Šumskytė ir Arūnė Savičiūtė – 2 vieta (komandų sprintas, jaunės)

Europos plento čempionatas, Glazgas (Škotija)

Rasa Leleivytė – 5 vieta (grupinės lenktynės)

Europos treko čempionatas, Glazgas (Škotija)

Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė – 6 vieta (komandų sprintas)

Pasaulio plento čempionatas, Insbrukas (Austrija)

Rasa Leleivytė – 11 vieta (grupinės lenktynės)

2019 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Pruškovas (Lenkija)

Olivija Baleišytė – 6 vieta (skrečas)

Europos žaidynės, Minskas (Baltarusija)

Simona Krupeckaitė – 1 vieta (trekas, keirinas)

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – 2 vieta (trekas, komandų sprintas)

Gediminas Bagdonas – 5 vieta (plentas, asmeninės lenktynės)

Rasa Leleivytė – 9 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Europos MTB kroso maratono čempionatas, Kvamas ir Lilehameris (Norvagija)

Katažina Sosna – 6 vieta

Europos plento čempionatas, Alkmaras (Nyderlandai)

Akvilė Gedraitytė – 4 vieta (jaunės, grupinės lenktynės)

Rasa Leleivytė – 10 vieta (grupinės lenktynės)

Europos treko čempionatas, Apeldornas (Nyderlandai)

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – 4 vieta (komandų sprintas)

Olivija Baleišytė – 6 vieta (skrečas)

Pasaulio MTB kroso maratono čempionatas, Grachenas (Šveicarija)

Katažina Sosna – 9 vieta

2020 METAI

Pasaulio treko čempionatas, Berlynas (Vokietija)

Olivija Baleišytė – 6 vieta (skrečas)

Simona Krupeckaitė – 8 vieta (sprintas)

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – 9 vieta (komandų sprintas)

Europos jaunių ir jaunimo treko čempionatas, Fjorencuola d’Arda (Italija)

Olivija Baleišytė – 3 vieta (daugiakovė, jaunimas)

Europos treko čempionatas, Plovdivas (Bulgarija)

Vasilijus Lendel – 3 vieta (sprintas)

Miglė Marozaitė – 4 vieta (sprintas)

Simona Krupeckaitė – 5 vieta (keirinas), 6 vieta (sprintas)

Olivija Baleišytė – 6 vieta (daugiakovė).

2021 METAI

Tokijo olimpinės žaidynės

Simona Krupeckaitė ir Miglė Marozaitė – 5 vieta (trekas, komandų sprintas)

Olivija Baleišytė – 17 vieta (trekas, daugiakovė)

Simona Krupeckaitė – 19 vieta (trekas, sprintas)

Simona Krupeckaitė – 19 vieta (trekas, keirinas)

Miglė Marozaitė – 24 vieta (trekas, sprintas)

Miglė Marozaitė – 27 vieta (trekas, keirinas)

Rasa Leleivytė – 35 vieta (plentas, grupinės lenktynės)

Evaldas Šiškevičius – nefinišavo.

Europos MTB kroso maratono čempionatas, Evolanas (Šveicarija)

Katažina Sosna – 5 vieta

Europos plento čempionatas, Trentas (Italija)

Rasa Leleivytė – 3 vieta (grupinės lenktynės)

Europos treko čempionatas, Grenchenas (Šveicarija)

Olivija Baleišytė – 4 vieta (grupinės lenktynės dėl taškų), 5 vieta (daugiakovė), 6 vieta (skrečas), 8 vieta (atkrintamosios lenktynės)

Pasaulio treko čempionatas, Rubė (Prancūzija)

Olivija Baleišytė – 5 vieta (atkrintamosios lenktynės), 8 vieta (daugiakovė)

2022 METAI

Europos treko čempionatas, Miunchenas (Vokietija)

Olivija Baleišytė – 6 vieta (eliminavimas)

Svajūnas Jonauskas – 9 vieta (keirinas)

Vasilijus Lendel, Svajūnas Jonauskas, Laurynas Vinskas – 9 vieta (komandų sprintas)

Vasilijus Lendel – 10 vieta (sprintas)

Pasaulio MTB kroso maratono čempionatas, Haderslevas (Danija)

Katažina Sosna – 10 vieta

Europos plento čempionatas, Miunchenas (Vokietija)

Rasa Leleivytė – 12 vieta (grupinės lenktynės)

Sekite mūsų naujienas