Plento rinktinės

2021 m. Lietuvos moterų (elito) ir jaunimo (iki 23 metų) merginų plento ir MTB rinktinės

1. Rasa Leleivytė (gimimo metai – 1988) – plentas, treneriai G. Kastanauskas/V. Pokladok

2. Katažina Sosna (1990) – MTB/plentas, treneriai G. Kastanauskas/V. Pokladok

3. Inga Češulienė (1985) – plentas, treneris V. Češulis

4. Akvilė Gedraitytė (2000) – plentas, treneriai V. Indreliūnas, V. Breivienė

5. Olivija Baleišytė (1999) – trekas/plentas, treneris D. Leopold

6. Dovilė Jonikaitė (2000) – plentas, treneris V. Biga

7. Greta Karasiovaitė (1999) – MTB/plentas, treneriai G. Kastanauskas/V. Pokladok

8. Barbora Dauderytė (2000) – plentas, treneriai V. Pokladok/ G. Kastanauskas

9. Elvyra Bugajevaitė (2002) – MTB/plentas, treneriai V. Pokladok /G. Kastanauskas

10. Aistė Janavičiūtė (2002) – plentas, treneris A. Žemaitaitis

11. Kornelija Kertenytė (2001) – MTB, treneris Š. Pacevičius

12. Gabija Ališauskaitė (2002) – plentas, treneriai V. Juchnevičius, L. Triabaitė

Treneriai – Gediminas Kastanauskas ir Valentina Pokladok

2021 m. Lietuvos vyrų (elito) plento rinktinė

1. Ignatas Konovalovas (1985) – treneris V. Konovalovas

2. Evaldas Šiškevičius (1988) – treneris G. Kastanauskas

3. Gediminas Bagdonas (1985) – treneris A. Šiugždinis

4. Venantas Lašinis (1997) – treneris V. Šiugždinis

5. Justas Beniušis (1997) – treneris A. Šiugždinis

Treneris – Artūras Kasputis

2021 m. Lietuvos jaunimo (iki 23 metų) vaikinų plento rinktinė

1. Denas Masiulis (2000) – Klaipėda, treneris A. Šiugždinis

2. Rokas Kmieliauskas (2000) – Kaunas, treneris V. Biga

3. Mantas Januškevičius (1999) – Kaunas, treneris G. Volungevičius

4. Aivaras Mikutis (2002) – Kvėdarna, treneris K. Česaitis

5. Mantas Bitinas (2002) – Panevėžys, treneris A. Buividas

6. Aristidas Kelmelis (2000) – Kaunas, treneris G. Volungevičius

7. Žygimantas Norutis (2002) – Vilnius, treneris V. Juchnevičius

8. Žygimantas Matuzevičius (2002) – Vilnius, treneris V. Juchnevičius

9. Gytis Raugala (2001) – Vilnius, treneris V. Juchnevičius

10. Rytis Žemaitaitis (2002) – Vilkaviškis, treneris A. Žemaitaitis

11. Valdas Šakūnas (2002) – Klaipėda, treneris A. Siugždinis

12. Dovydas Lukšas (2002) – Vilnius, treneris V. Juchnevičius

13. Martynas Tomkus (2002) – Vilnius, treneris V. Juchnevičius

Treneris – Gediminas Bagdonas

2021 m. Lietuvos jaunių merginų plento rinktinė

1. Auksė Strainytė (2003) – Šilalės SM/DSK „Kvėdarna”

2. Rūta Rastauskaitė (2003) – Panevėžio R. Sargūno SG

3. Monika Juškevičiūtė (2003) – Šilalės SM/DSK „Kvėdarna”

4. Gabrielė Čeponytė (2004) – Panevėžio R. Sargūno SG

5. Kotryna Strakšytė (2004) – Utenos DSC

6. Greta Baskevičiūtė (2003) – Panevėžio SC/El-Eko Sport

7. Karina Samoškina (2004) – Panevėžio SC/El-Eko Sport

8. Eglė Dubauskaitė (2004) – Panevėžio SC/El-Eko Sport

9. Deimantė Šiaudkulytė (2004) – Panevėžio SC/El-Eko Sport

Treneris – Kęstutis Česaitis

2021 m. Lietuvos jaunių vaikinų plento rinktinė

1. Rokas Adomaitis (2004) – Klaipėda, treneris V. Šiugždinis

2. Gediminas Kubelskas (2003) – Kaunas, treneris V. Biga

3. Jomantas Venckus (2004) – Kvėdarna, treneris K. Česaitis

4. Justinas Venckus (2004) – Kvėdarna, treneris K. Česaitis

5. Edgaras Žekas (2004) – Kvėdarna, treneris K. Česaitis

6. Edgaras Veikšra (2003) – Kaunas, treneris G. Volungevičius

7. Vakaris Burba (2004) – Panevėžys, treneris A. Buividas

8. Karolis Sokolovas (2004) – Kaunas, treneris V. Biga

9. Deividas Ališauskas (2004) – Panevėžys, treneris V. Indreliūnas

10. Rokas Šlikas (2004) – Šiauliai, treneris K. Norvaišas

11. Vlad van Mechelen (2004) – Bertemas (Belgija), treneris Fr. van Mechelen

Treneris – Donatas Šertvytis

2021 m. Lietuvos jaunučių merginų plento rinktinė

1. Austėja Žekaitė (2005) – Šilalės SM/DSK „Kvėdarna”

2. Skaistė Mikašauskaitė (2005) – Šilalės SM/DSK „Kvėdarna”

3. Karolina Gailiešaitė  (2005) – Ignalinos raj. švietimo ir sporto paslaugų centras

4. Auksė Lekavičiūtė (2006) – Šilalės SM/DSK „Kvėdarna”

5. Mantė Steponaitė (2005) – Ignalinos raj. švietimo ir sporto paslaugų centras

6.  Aistė Butautaitė (2006) – Kauno „Gaja/DSK „Minu”

7. Erna Variakojytė (2006) – Panevėžio „Fortūna”

8. Miglė Daneikaitė (2006) – Utenos DSC

9. Viktorija Šabunkaitė (2006) – Vilkaviškio SM/DSK „Aira”

10.  Austėja Zubavičūtė (2005) – Panevėžio „Fortūna”

Treneris – Kęstutis Česaitis

2021 m. Lietuvos jaunučių vaikinų plento rinktinė

1. Kristupas Mikutis (2005) –  Šilalė, treneris K. Česaitis

2. Rokas Stundžia (2005) –  Utena, treneris M. Maniušis

3. Aironas Gerdauskas (2005) – Utena, treneris M. Maniušis

4. Deividas Zelinauskas (2005) – Panevėžys, treneris A. Novikovas

5. Titas Laurinavičius (2006) – Kaunas, treneris G. Volungevičius

6. Arijus Nakutis (2006) – Vilnius, treneriai V. Pakladok/G. Kastanauskas

7. Nikolas Klimavičius (2006) – Utena, treneris M. Maniušis

8. Nojus Bražėnas (2006) –  Utena, treneris M. Maniušis

Treneris – Martynas Maniušis

2021 m. Lietuvos vyrų (elito) plento  rinktinė

Ignatas Konovalovas

Evaldas Šiškevičius               

Gediminas Bagdonas 

Venantas Lašinis                    

Justas Beniušis

Treneris Artūras Kasputis