Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ldsf/domains/ldsf.lt/public_html/sena/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 646

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ldsf/domains/ldsf.lt/public_html/sena/wp-content/plugins/types/vendor/toolset/types/embedded/includes/wpml.php on line 663
2022 m. licencijavimas

2022 m. licencijavimas

DVIRAČIŲ SPORTO LICENCIJOS ĮSIGIJIMO TVARKA

LICENCIJOS PRAŠYMO FORMA

KAINORAŠTIS. DRAUDIMO RŪŠIS NR. 1

KAINORAŠTIS. DRAUDIMO RŪŠIS NR. 2

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TAISYKLĖS

DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:

Kam gali būti išduodamos licencijos?

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) licencijos išduodamos visiems, kurie teisingai užpildo LICENCIJOS PRAŠYMO FORMĄ

Kur siųsti licencijos prašymo formą? Ar reikalinga nuotrauka? Kaip sumokėti licencijos mokestį?

Užpildytą licencijos prašymo formą siųsti elektroniniu paštu licencijos@ldsf.lt kartu atsiunčiant ir nuotrauką (nuotrauka pateikiama atskiru failu JPG, PNG arba PDF formatais, ne mažesnės nei 300 DPI rezoliucijos. Nuotraukos failo pavadinimas yra vardas pavardė (lietuviškomis raidėmis). Rekomenduojama, jog nuotrauka būtų ne senesnė nei 2 metų). Kartu su prašymu bei nuotrauka būtina pateikti mokesčio už licenciją (-as) ir OMNIVA paslaugas (jei pageidaujate atsiimti licenciją (-as) paštomate) pavedimo kopiją. Jeigu suma nėra aiški ar kyla kitų klausimų, kreipkitės elektroniniu paštu ar telefonu.

Mokestis už dviračių sporto licenciją ir OMNIVA paslaugas atliekamas tik bankiniu pavedimu (kartu mokant už licenciją (-as) ir siuntimą).

Federacijos rekvizitai:

Lietuvos dviračių sporto federacija

Banko sąskaitos numeris: LT947300010000627215 (Swedbank)

Mokėjimo paskirtis: Už licenciją

Apie reikalingą PVM sąskaitą faktūrą būtina informuoti iš anksto.

Kokiose dviračių sporto renginiuose man yra reikalinga UCI licencija?

UCI licencija reikalinga visuose UCI, UEC ir LDSF rengiamose varžybose. Taip pat daugelyje užsienyje rengiamų varžybų. Vaikams LDSF rengiamose varžybose licencija nėra reikalinga, tačiau LDSF licencija yra rekomenduojama visiems sportininkams.

SVARBU: Lietuvos dviračių plento čempionate techninį/komandos automobilį vairuojantys asmenys privalo turėti UCI vairuotojo licenciją ir atvykti į mokymus/susirinkimus, jei tokie yra organizuojami.

Kuo skiriasi vyrų/moterų Mėgėjo ir vyrų/moterų Veterano licencija?

Su Veterano licencija galite dalyvauti visose varžybose, kuriuose yra nurodyta veteranų kategorija. Su Mėgėjo licencija galite dalyvauti visose varžybose, kuriuose yra nurodyta mėgėjų kategorija.

SVARBU: 2022 metais galima atstovauti tik vieną kategoriją, 2023 metais kategoriją galima keisti.

 

Kuo skiriasi vyrų/moterų Elito ir vyrų/moterų Veterano licencija?

Su Veterano licencija negalite dalyvauti varžybose Elito grupėje, o su Elito licencija negalite dalyvauti veteranų grupėje, jei tokios grupės yra nurodytos.

Per kiek laiko pagaminama UCI licencija?

Licencija po apmokėjimo gaminama 10 darbo dienų. Jei licenciją prašoma pagaminti ir išduoti per trumpesnį terminą (3 darbo dienos), mokestis yra dvigubinamas. Apie pagamintą licenciją informuojame el. paštu. Pasiteirauti galima telefonu +370 698 46020.

Kur galiu atsiimti UCI licenciją?

Licencijos kortelė atiduodama prašymą teikusiam asmeniui arba jo prašymu nurodytam asmeniui federacijos biure, esančiame Vilniuje, J. Basanavičiaus g. 26, (verslo centras „B Nordic 26“, B korpusas, 2 aukštas, 203 kabinetas) arba siunčiama per  bendrovės „Omniva“ paštomatus. Siuntimo išlaidas apmoka prašymą teikiantis asmuo iš anksto.

Atsiimant licenciją svarbu patikrinti ar informacija yra teisinga. 

Ar licencijos draudimas galioja tik LDSF rengiamose varžybose?

Ne, licencijos draudimas (Nr. 1 ar Nr. 2) galioja visose dviračių sporto rengiamose varžybose, tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, bei treniruočių metu.

DRAUDIMO SERTIFIKATAS BUS ATSIŲSTAS ELEKTRONINIU PAŠTU (negavus sertifikato po licencijos atsiėmimo prašome kreiptis elektroniniu paštu ar telefonu).

Ką daryti atsitikus įvykiui?

  • Įvykus nelaimingam atsitikimui, nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 72 val., kreipkitės į gydymo įstaigą, kad Jums būtų suteikta būtina medicinos pagalba.
  • Iš gydymo įstaigos gaukite medicinos pažymą, kurioje būtų nurodyta išsami informacija apie nustatytą diagnozę ir skirtą gydymą.
  • Informuokite BTA apie įvykį telefonu  +370 526 00600 arba užpildžius pranešimo formą svetainėje  https://www.bta.lt/lt/zalos ir pateikite reikiamus dokumentus. Sprendimą dėl draudimo išmokos mokėjimo BTA priims per kiek įmanoma trumpesnį laiką, neviršijantį 30 kalendorinių dienų nuo visų būtinų dokumentų apie įvykį gavimo dienos.
  • Daugiau informacijos: ASMENS DRAUDIMO TAISYKLĖS ir DRAUDIMO PRODUKTO INFORMACINIS DOKUMENTAS

Kam yra perduodami mano licencijos duomenys?

Visų licencijos prašančiųjų informacija elektroniniu būdu federacijos yra perduodama, naudojama ir saugoma Tarptautinėje dviračių sporto federacijoje (UCI). Informacija gali būti perduodama antidopingo organizacijoms, Tarptautiniam sporto arbitražo teismui, UCI teisminėms institucijoms, nacionalinėms ir tarptautinėms institucijoms, jei: tiriamas potencialus UCI taisyklių pažeidimas bei bet kuriuo kitu tikslu, tvarkant asmeninę informaciją teisėtais ir atitinkančiais veiksmai, admistruojant ir valdant dviračių sportą.

Kaip atrodo UCI licencija?