Skip to content Skip to footer

Ekstremalaus sporto asociacija „White Puppy“

Direktorius Ramūnas Dranseika

Ekstremalaus sporto asociacija „White Puppy“ (toliau – Klubas) įsteigta 2011 m. rugsėjo 29 d. Pauliaus Putelio iniciatyva. Klubas pradėjo savo veiklą organizuodamas kalnų dviračių downhill (liet. – nuokalnės) varžybas. Netrukus prie organizacijos prisijungė įvairių dviračių sporto šakų jaunieji sportininkai. Buvo suorganizuotos ir BMX dviračių varžybos. Su kiekvienu sporto renginiu į Klubą rinkosi vis gausesnis narių skaičius ir kaipmat susiformavo Klubo komanda, užsibrėžusi įgyvendinti naujus ir ambicingus organizacijos tikslus.

Antraisiais Klubo veikimo metais aktyviai į jo veiklą įsijungė Parkour, Freerun, Tricking ir Snieglenčių sporto entuziastai.

Tiklsas
Populiarinti ekstremalų sportą Lietuvoje

Vizija
Tapti pačia stipriausia ekstremalaus sporto asociacija Europoje.

Misija
Klubo misijai įgyvendinti reikalingi pirmieji parkai Downhill/Freeride, Dirt, BMX Race, BMX Freestyle su pritaikyta infrastruktūra mokomosioms stovykloms rengti. Tokie parkai labai pagerina sportininkų įgūdžius, o tai suteiktų galimybę lygiaverčiai varžytis Europos čempionatuose. Žiemos sezono metu šie parkai nesunkiai perkonstruojami laikinosiomis konstrukcijomis į žiemos Jibbing (liet. – leidimasis turėklu), BigAir (liet. – didelių šuolių) ir Snieglenčių/Slidžių Freestyle (liet. – laisvojo stiliaus) parkus. Parkour, Freerun ir Tricking Lietuvoje gyvuojantys dar ne ilgai, bet populiarūs tarp jaunimo. Norint tobulinti įgūdžius visus metus, būtina įsirengti treniruočių salę po stogu.

https://whitepuppy.lt/wp/