ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAAABACADAEAFAGAHAIAJAKALAM
1
LIETUVOS DVIRAČIŲ SPORTO FEDERACIJOS 2021 M. KALENDORIUS
2
PastabaDataKategorijaPavadinimasVietaVyrai elitasMoterys elitasVyrai iki 23 m.Moterys iki 23 m.JauniaiJaunėsJaunučiaiJaunutėsBerniukaiMergaitėsVeteranaiOrganizatoriai
3
SAUSIS
4
Sausio 30-31 d.CXPasaulio CX čempionatasOstendė (Belgija)xxUCI
5
VASARIS
6
7
KOVAS
8
(Priklausomai nuo COVID-19 situacijos)Kovo 20 d.MTBAplink Rėkyvos ežerąŠiaulių raj.xxxxxxxxxS-Sportas
9
Kovo 21 d.PlentasPiccolo Trofeo Alfredo Binda - UCI 1.NcupItalijaxUCI
10
NUKELTOS Į BALANDŽIO 11 D. Kovo 28 d.PlentasKėdainių raj. pirmenybės (ALL)KėdainiaixxxxxxxxxDSK Veloratai
11
BALANDIS
12
NUKELTOS Į GEGUŽĖS 22-23 D.Balandžio 3-5 d.BMXEuropos taurė, I-II etapaiHesdenas-Zolderis (Belgija)UEC
13
NUKELTOS. NAUJA DATA DAR NEPASKELBTABalandžio 4 d.MTB Vilniaus m. MTB XCO pirmenybėsVilniusxxxxxxDSK Sietynas
14
ATŠAUKTOSBalandžio 4 d.PlentasTour des Flandres Juniors - UCI 1.1Belgijax
15
NUKELTOS. NAUJA DATA DAR NEPASKELBTABalandžio 9-10 d.PlentasUtenos sezono atidarymo varžybosUtenaxxxxxxUtenos DSC
16
NUKELTOS. NAUJA DATA DAR NEPASKELBTABalandžio 9-11 d.Plentas45. Internationale Cottbuser Junioren - UCI 2.1Vokietijax
17
ATŠAUKTOSBalandžio 10 d.MTB Vilniaus m. MTB XCO čempionatasVilniusxxxxxxDSK Sietynas
18
ATŠAUKTOSBalandžio 10 d.PlentasDzeržoniuvasLenkijaxxxx
19
PERKELTOS IŠ KOVO 28 D. Balandžio 11 d.PlentasKėdainių raj. pirmenybės (ALL)KėdainiaixxxxxxxxxDSK Veloratai
20
NUKELTOS Į GEGUŽĖS 2 D.
Balandžio 11 d.PlentasSobotkaLenkijaxxxx
21
Balandžio 16-18 d. TrekasBelgian Open - UCI CL1Gentas (Belgija)xx
22
Balandžio 17-18 d.Plentas Latvijos pavasario čempionatas Duobelė (Latvija)xxxxxxx
23
Balandžio 18 d.MTBŽemaitijos taurė, I etapasTelšiaixxxxxxxxxxxS-Sportas
24
NUKELTOS. NAUJA DATA DAR NEPASKELBTABalandžio 22-25 d.TrekasUCI Nations Cup, I etapasNiuportas (Jungtinė Karalystė)UCI
25
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Balandžio 23-24 d.PlentasLietuvos pavasario pirmenybės Kauno raj.xxxxxxDSK Litubel
26
Balandžio 23-25 d.PlentasEPZ Omloop van Borsele - UCI 2.NcupNyderlandaix
27
Balandžio 29-Gegužės 2 d.PlentasGracia Orlova - UCI 2.2Čekijax
28
PERKELTOS Į RUGPJŪČIO 5-8 D. Balandžio 30-Gegužės 3 d.PlentasGrudziondzo mero taurė - UCI 2.1Lenkijax
29
GEGUŽĖ
30
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Balandžio 30-Gegužės 1 d.PlentasAplink Rubikių ež.Rubikiaixxxx
31
Gegužės 1-2 d.BMXEuropos taurė, III-IV etapaiVerona (Italija)UEC
32
Gegužės 1-2 d.BMXLatvijos čempionatas, I turasValmiera (Latvija)
33
PERKELTOS IŠ BALANDŽIO 11 D.Gegužės 2 d.PlentasSobotkaLenkijaxxxx
34
Gegužės 5-6 d.TrekasGP Czech Cycling Federation - UCI CL2Prostejovas (Čekija)
35
Gegužės 7-8 d. TrekasLietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių treko čempionatasPanevėžysLDSF
36
Gegužės 9 d.PlentasKauno dviračių lenktynėsKaunasxxxxxxxxxxxDviratai
37
Gegužės 6-9 d.PlentasCourse de la Paix Juniors - UCI 2.NcupČekijax
38
Gegužės 9-10 d.BMXLietuvos BMX čempionatas (iki 17 metų), I etapas; Lietuvos taurė (nuo 17 metų), I etapasŠiauliaixxxxxxxxxx
39
Gegužės 13-16 d.TrekasUCI Nations Cup, II etapasHonkongasUCI
40
Gegužės 15 d. PlentasAtvirosios Klaipėdos Viesulo SC pavasario pirmenybės (ALL)Klaipėdos raj. xxxxxxKlaipėdos Viesulo SC
41
Gegužės 15-16 d.TrekasBrandenburg Sprint Cup - UCI CL2Frankfurtas prie Oderio (Vokietija)
42
Gegužės 15-16 d.BMXLatvijos čempionatas, II turasMaduona (Latvija)
43
Gegužės 15-16 d.Plentas46. Tour de Gironde International - UCI 2.1Prancūzijax
44
(Planas A)Gegužės 16 d.PlentasLietuvos plento taurė - IBaisogala (Radviliškio raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
45
Gegužės 22-23 d.PlentasLatvijos plento varžybosKuldyga (Latvija)xxxxxx
46
Gegužės 22-23 d.PlentasTrophee Centre Morbiham - UCI 2.NcupPrancūzijax
47
PERKELTOS IŠ BALANDŽIO 3-4 D.Gegužės 22-23 d.BMXEuropos taurė, I-II etapaiHesdenas-Zolderis (Belgija)UEC
48
NUKELTOS. UEC NAUJOS DATOS DAR NEPASKELBĖGegužės 22-23 d.BMXEuropos taurė, V-VI etapaiPapendalis (Nyderlandai)UEC
49
Gegužės 22-23 d.MTBValgehobusemäe XCO - UCI 2Estijaxxxxxx
50
Gegužės 23 d.TrekasBahnen-Tournee - UCI CL1Zingenas (Vokietija)
51
Gegužės 24 d. TrekasFinale Bahnen-Tournee - UCI CL1Dudenhofenas (Vokietija)
52
Gegužės 24-26 d.TrekasGrand Prix of Moscow - UCI CL1Maskva (Rusija)
53
Gegužės 28-29 d.TrekasGP von Deutschland im Sprint - GP Keirin - UCI CL1Kotbusas (Vokietija)
54
Gegužės 28-29 d.PlentasLietuvos vaikų ir jaunučių pirmenybėsBalninkai (Molėtų raj.)xxxx
55
Gegužės 29-Birželio 1 d.TrekasGP of Saint Petersburg - UCI CL2Sankt Peterburgas (Rusija)
56
Gegužės 29-30 d.BMXPakruojo m. varžybosPakruojisxxxxxx
57
Gegužės 27-30 d.PlentasTour du Pays de Vaud - UCI 2.NcupŠveicarijax
58
BIRŽELIS
59
Birželio 2 d.PlentasEvelo Sport Agency GPBikerniekai (Latvija)xxxxxxxxx
60
Birželio 3-6 d.TrekasUCI Nations Cup, III etapasKalis (Kolumbija)UCI
61
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Birželio 4-5 d.PlentasLietuvos kriteriumo čempionatas ir grupinės lenktynėsxxxxLDSF
62
Birželio 5-6 d.BMXEuropos taurė, VII-VIII etapaiValmiera (Latvija)UEC
63
Birželio 5-6 d.PlentasLietuvos plento taurė - IIŠakiai/PlokščiaixxxxxxxxxPlento taurė
64
Birželio 6 d.PlentasToyota Rygos velomaratonasRyga (Latvija)xxxxxxxxx
65
Birželio 10-13 d.Plentas33. LVM Saarland Trofeo - UCI 2.NcupVokietijax
66
Birželio 8-13 d.Plentas/MTBEuropos studentų čempionatasNeimegenas (Nyderlandai)xxxxEUSA
67
Birželio 11-12 d. PlentasAlfonso Lenkio atminimo varžybosSkuodasxxxxSkuodo SC
68
Birželio 19-20 d.BMXEuropos taurė, IX-X etapaiSarianas (Prancūzija)UEC
69
Birželio 19-20 d.BMXLatvijos čempionatas, III turasJelgava (Latvija)xxxxxx
70
Birželio 17-20 d.PlentasLietuvos plento čempionatasxxxxxxxLDSF
71
Birželio 20 d.MTBEuropos MTB XCM čempionatasEvolanas (Šveicarija)xxxxUEC
72
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Birželio 23-26 d.PlentasSolidarumo lenktynės - UCI 2.2Lenkijaxx
73
Birželio 23-27 d.TrekasEuropos treko čempionatasMinskas (Baltarusija)UEC
74
Birželio 26-27 d.BMXLietuvos čempionatas (iki 17 metų), II etapas; Lietuvos taurė (nuo 17 metų), II etapasPakruojisxxxxxxxxxxLDSF
75
Birželio 27 d.Plentas Lietuvos plento taurė - IIISeda (Mažeikių raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
76
Birželio 30-liepos 5 d. TrekasFiorenzuola Internatonal Track - UCI CL1Fjorencuola d'Arda (Italija)xxxx
77
LIEPA
78
Liepos 1 d.Plentas Mariaus Bernatonio akademijos varžybosUtenaxxxxDviračių akademija
79
Liepos 3 d.PlentasGP General Patton - UCI 1.1Liuksemburgasx
80
Liepos 3-4 d.TrekasGruzijos treko čempionatasTbilisis (Gruzija)
81
Liepos 3-4 d.TrekasJICF International Track Cup - UCI CL2Macumotas (Japonija)
82
Liepos 4 d.PlentasGP Luxembourg - UCI 1.1Liuksemburgasx
83
Liepos 4 d.MTBŽemaitijos taurė, II etapasKurtuvėnaixxxxxxxxxxxS-Sportas
84
Liepos 4 d.BMXLietuvos BMX čempionatas ir taurės varžybosxxxxLDSF
85
Liepos 5-10 d.MTBEuropos U23 MTB čempionatasPila (Italija)xxUEC
86
Liepos 8-11 d.PlentasTour de Feminin - UCI 2.2Čekijax
87
Liepos 8-11 d.Plentas57. Sint Martinusprijs Kontich - UCI 2.1Belgijax
88
Liepos 9-11 d.BMXEuropos BMX čempionatasZolderis (Belgija)UEC
89
Liepos 9-11 d.TrekasCoupe de France - UCI CL1Le Manas (Prancūzija)
90
Liepos 10 d.PlentasAtvirosios Klaipėdos Viesulo SC vasaros pirmenybės (ALL)Klaipėdos raj. xxxxxxKlaipėdos Viesulo SC
91
Liepos 10-12 d.Trekas2021 Taiwan Cup I-IITaičungas (Taivanas)
92
Liepos 11 d.Plentas Kaišiadorių dviračių turasKaišiadorysxxxxxxxxxDviratai
93
Liepos 14 d.PlentasLatvijos plento lenktynėsBikerniekai (Latvija)xxxxxxxxxxx
94
Liepos 17 d.BMXŠiaulių m. BMX pirmenybėsŠiauliai
95
Liepos 18 d.BMXNaujosios Akmenės BMX pirmenybėsNaujoji Akmenė
96
Liepos 18 d.MTB Lietuvos MTB XCO čempionatasxxxxxx
97
Liepos 16-18 d.PlentasRamūno Navardausko taurėŠilalėxxxxxxxŠilalės SM
98
Liepos 19-21 d.PlentasTarptautinės jaunių lenktynės - UCI 2.1 Dubnica prie Vaho (Slovakija)x
99
Liepos 20-24 d.Trekas5 Sere Internazionale Citta di Pordenone - UCI CL1Pordenonė (Italija)
100
Liepos 23-25 d.PlentasOberosterreich Juniorenrundfahrt - UCI 2.1Austrijax
101
Liepos 23-Rugpjūčio 8 d.Trekas/PlentasOlimpinės žaidynėsTokijas (Japonija)xxxxIOC
102
Liepos 24-25 d.TrekasCottbusser Nachte - Brandenburg Sprint Cup - UCI CL2Kotbusas (Vokietija)
103
Liepos 24-25 d.BMXLatvijos čempionatas, IV turasVecpiebalga (Latvija)
104
Liepos 25 d.Plentas Šialių dviračių lenktynėsŠiauliaixxxxxxxxxS-Sportas
105
Liepos 27-29 d.PlentasLatvijos jaunučių daugiadienės lenktynėsRyga (Latvija)x
106
Liepos 28 d.PlentasTrofee van Vlaanderen - UCI 1.1Belgijax
107
Liepos 29-30 d.BMXOlimpinės žaidynėsTokijas (Japonija)IOC
108
Liepos 29-Rugpjūčio 1 d.PlentasIBYT Tour 2021Belgijaxxxxxx
109
Liepos 29-Rugpjūčio 2 d.PlentasEuropean Junior Cycling Tour AssenNyderlandaixxxxxx
110
Liepos 31 d.PlentasJohan Museeuw Classic - GP Stad Gistel - UCI 1.1Belgijax
111
Liepos 31 d.BMXLietuvos BMX čempionatas (iki 17 metų), III etapas; Lietuvos taurės varžybos (nuo 17 metų), III etapasPakruojis xxxxxxxxxxLDSF
112
RUGPJŪTIS
113
Rugpjūčio 1 d.MTBLietuvos MTB XCM čempionatasLDSF
114
Rugpjūčio 1 d.MTB Žemaitijos taurė, III etapasLapiai (Klaipėdos raj.)xxxxxxxxxS-Sportas
115
Rugpjūčio 1 d.PlentasLietuvos plento taurė - IVLyduokiai (Ukmergės raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
116
Rugpjūčio 4 d.PlentasEvelo Sport Agency GP
Bikerniekai (Latvija)
xxxxxxxxxxx
117
NAUJA DATA. UCI DAR NEPATVIRTINORugpjūčio 5-8 d. PlentasGrudziondzo mero taurė - UCI 2.1x
118
Rugpjūčio 6-8 d.PlentasAubel-Thimister-Stavelot - UCI 2.1Belgijax
119
Rugpjūčio 7-8 d.BMXLatvijos čempionatas, V turasVentspilis (Latvija)
120
Rugpjūčio 8 d.MTBLietuvos MTB DHI čempionatasLDSF
121
Rugpjūčio 12-15 d.MTBEuropos MTB XCO čempionatasNovi Sadas (Serbija)xxxxUEC
122
Rugpjūčio 13-15 d.PlentasWatersley Junior Challenge - UCI 2.NcupNyderlandai
123
Rugpjūčio 17-22 d.BMXPasaulio BMX čempionatasPapendalis (Nyderlandai)UCI
124
Rugpjūčio 22 d.PlentasOmloop der Vlaamse Gewesten - UCI 1.1Belgijax
125
Rugpjūčio 19-21 d.PlentasTarptautinės daugiadienės Mykolo Veršilos atminimo jaunučių lenktynėsUtenaxxxUtenos DSC
126
Rugpjūčio 20-23 d.PlentasBaltic Chain Tour - UCI 2.2Baltijos šalysxEstija, Latvija, Lietuva
127
Rugpjūčio 22 d.PlentasIki VelomaratonasVilnius
128
Rugpjūčio 25-29 d.MTBPasaulio MTB DHI čempionatasVal di Solė (Italija)xxUCI
129
Rugpjūčio 27-28 d.TrekasGP Prostejov - Memorial of Otmar Maleček - UCI CL1Prostejovas (Čekija)
130
Rugpjūčio 28-29 d.BMXLatvijos čempionatas, VI turasRyga (Latvija)
131
Rugpjūčio 28 d.PlentasUtenos dviračių maratonasUtenaxxxxxxxxxxxUtenos DSC
132
Rugpjūčio 29 d.PlentasLa Route des Geants - Ieper - Saint-Omer - UCI 1.1Belgijax
133
RUGSĖJIS
134
Rugsėjo 1-5 d.TrekasPasaulio jaunių treko čempionatasKairas (Egiptas)xUCI
135
Rugsėjo 2-5 d.TrekasGrand Prix Kyiv - UCI CL2Kijevas (Ukraina)
136
Rugsėjo 3-5 d. PlentasGrand Prix Ruebliland - UCI 2.1Šveicarijax
137
Rugsėjo 4 d.BMXLietuvos BMX čempionatas (iki 17 metų), IV etapas; Lietuvos taurės varžybos (nuo 17 metų), IV etapasŠiauliaixxxxxxxxxx
138
Rugsėjo 4-5 d.BMXEuropos taurė, XI-XII etapaiAnadija (Portugalija)UEC
139
Rugsėjo 4-5 d.PlentasLatvijos plento varžybos Sigulda (Latvija)xxxxxxxxxxx
140
Rugsėjo 4-5 d.PlentasLietuvos vaikų ir jaunučių plento čempionatasIgnalinaxxxxLDSF
141
Rugsėjo 4-6 d.TrekasGrand Prix of Omsk - UCI CL2Omskas (Rusija)xxxx
142
Rugsėjo 5 d.BMXLietuvos BMX sportui - 30 metųŠiauliai
143
Rugsėjo 8-12 d.PlentasEuropos plento čempionatasTrentas (Italija)xxxxxxUEC
144
Rugsėjo 11-12 d.BMXLatvijos čempionatas, VII turasSmiltenė (Latvija)
145
Rugsėjo 11-12 d.PlentasLatvijos plento varžybos Smiltenė (Latvija)xxxxxxxxxxx
146
Rugsėjo 12 d.PlentasLietuvos plento taurė - IVSemeliškės (Elektrėnų sav.)xxxxxxxxxPlento taurė
147
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Rugsėjo ? d.PlentasStanislavo Kirpšos memorialas Sokolka (Lenkija)xxxxx
148
Rugsėjo 18-19 d.Trekas17. Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona - UCI CL2Barselona (Ispanija)
149
Rugsėjo 18-19 d.TrekasGP Brno - UCI CL1Brno (Čekija)xxxx
150
Rugsėjo 18-19 d.PlentasKeizer der Juniores - UCI 2.1Belgijax
151
(Planas B)Rugsėjo 19 d.PlentasLietuvos plento taurė - IBaisogala (Radviliškio raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
152
Rugsėjo 19-26 d.PlentasPasaulio plento čempionatasFlandrijos regionas (Belgija)xxxxxxUCI
153
Rugsėjo 25-26 d.BMXLatvijos čempionatas, VIII turasMarupė (Latvija)
154
Rugsėjo 26 d.MTBLietuvos MTB enduro čempionatasxxxxxxxxLDSF
155
Rugsėjo 30-Spalio 2 d.Trekas3 Jours d'Aigle - UCI CL1Eglis (Šveicarija)xxxx
156
SPALIS
157
Spalio 2 d.MTBPasaulio MTB XCM čempionatasKapoliveris (Italija) xxxxxxUCI
158
Spalio 3 d.MTBŽemaitijos taurė, IV etapasPlungė/PlateliaixxxxxxxxxxxS-Sportas
159
Spalio 7-9 d.TrekasLietuvos treko čempionatasPanevėžysxxxxxxxxLDSF
160
Spalio 9-10 d.PlentasLa Philippe Gilbert Juniors - UCI 2.1Belgijax
161
Spalio 13-17 d.TrekasPasaulio treko čempionatasAšchabadas (Turkmėnija)xxxxxxUCI
162
Spalio 24 d.CXLietuvos CX čempionatasxxxxLDSF
163
LAPKRITIS
164
Preliminariai (preliminariai planuojama, vertinama bendra situacija)Lapkričio 27-28 d.UCI treko Čempionų lygaPanevėžysxxLDSF/Panevėžio m. savivaldybė
165
166
167
GRUODIS
168
169
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204