ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZAAABACADAEAFAGAHAIAJAKALAM
1
LIETUVOS DVIRAČIŲ SPORTO FEDERACIJOS 2021 M. KALENDORIUS
2
PastabaDataKategorijaPavadinimasVietaVyrai elitasMoterys elitasVyrai iki 23 m.Moterys iki 23 m.JauniaiJaunėsJaunučiaiJaunutėsBerniukaiMergaitėsVeteranaiOrganizatoriai
3
SAUSIS
4
Sausio 30-31 d.CXPasaulio CX čempionatasOstendė (Belgija)xxUCI
5
VASARIS
6
7
KOVAS
8
Kovo 20 d.MTBAplink Rėkyvos ežerąŠiaulių raj.xxxxxxxxxS-Sportas
9
Kovo 21 d.PlentasPiccolo Trofeo Alfredo Binda - UCI 1.NcupItalijaxUCI
10
BALANDIS
11
NUKELTOS. NAUJA DATA DAR NEPASKELBTABalandžio 4 d.MTB Vilniaus m. MTB XCO pirmenybėsVilniusxxxxxxDSK Sietynas
12
ATŠAUKTOSBalandžio 4 d.PlentasTour des Flandres Juniors - UCI 1.1Belgijax
13
NUKELTOS. NAUJA DATA DAR NEPASKELBTABalandžio 9-11 d.Plentas45. Internationale Cottbuser Junioren - UCI 2.1Vokietijax
14
ATŠAUKTOSBalandžio 10 d.MTB Vilniaus m. MTB XCO čempionatasVilniusxxxxxxDSK Sietynas
15
ATŠAUKTOSBalandžio 10 d.PlentasDzeržoniuvasLenkijaxxxx
16
PERKELTOS IŠ KOVO 28 D. Balandžio 11 d.PlentasKėdainių raj. pirmenybės (ALL)KėdainiaixxxxxxxxxDSK Veloratai
17
Balandžio 16-18 d. TrekasBelgian Open - UCI CL1Gentas (Belgija)xx
18
ATŠAUKTOSBalandžio 23-24 d.PlentasLietuvos pavasario pirmenybės Kauno raj.xxxxxxDSK Litubel
19
NUKELTOSBalandžio 23-25 d.PlentasEPZ Omloop van Borsele - UCI 2.NcupNyderlandaix
20
ATŠAUKTOSBalandžio 29-Gegužės 2 d.PlentasGracia Orlova - UCI 2.2Čekijax
21
VIETOJ VARŽYBŲ APLINK RUBIKIŲ EŽERĄBalandžio 30-Gegužės 1 d.PlentasLietuvos jaunučių ir jaunių pavasario pirmenybėsUtena/Anykščių raj.xxxxLDSF/Utenos DSC
22
PERKELTOS Į RUGPJŪČIO 5-8 D. Balandžio 30-Gegužės 3 d.PlentasGrudziondzo mero taurė - UCI 2.1Lenkijax
23
GEGUŽĖ
24
Gegužės 1-2 d.BMXEuropos taurė, I-II etapaiVerona (Italija)UEC
25
NUKELTOSGegužės 1-2 d.BMXLatvijos čempionatas, I turasValmiera (Latvija)
26
PERKELTOS IŠ BALANDŽIO 11 D.Gegužės 2 d.PlentasSobotkaLenkijaxxxx
27
NUKELTOSGegužės 7-8 d. TrekasLietuvos vaikų, jaunučių ir jaunių treko čempionatasPanevėžysLDSF
28
NUKELTOSGegužės 9 d.PlentasKauno dviračių lenktynėsKaunasxxxxxxxxxxxDviratai
29
ATŠAUKTOSGegužės 6-9 d.PlentasCourse de la Paix Juniors - UCI 2.NcupČekijax
30
Gegužės 13-16 d.TrekasUCI Nations CupHonkongasUCI
31
PERKELTOS IŠ BALANDŽIO 9-10 D.Gegužės 14-15 d.PlentasAtvirosios Utenos jaunučių ir jaunių pavasario pirmenybėsUtenaxxxxUtenos DSC
32
Gegužės 15 d. BMXLietuvos BMX taurės varžybosŠiauliaixxxxxxLDSF/SC Dubysa
33
ATŠAUKTOSGegužės 15 d. PlentasAtvirosios Klaipėdos Viesulo SC pavasario pirmenybės (ALL)Klaipėdos raj. xxxxxxKlaipėdos Viesulo SC
34
NUKELTOSGegužės 15-16 d.BMXLatvijos čempionatas, II turasMaduona (Latvija)
35
ATŠAUKTOSGegužės 15-16 d.Plentas46. Tour de Gironde International - UCI 2.1Prancūzijax
36
Gegužės 16 d.PlentasLietuvos plento taurė - IBaisogala (Radviliškio raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
37
Gegužės 21-23 d.TrekasGrand Prix of Moscow - UCI CL1Maskva (Rusija)
38
NUKELTOSGegužės 22-23 d.PlentasLatvijos plento varžybosKuldyga (Latvija)xxxxxx
39
ATŠAUKTOSGegužės 22-23 d.PlentasTrophee Centre Morbiham - UCI 2.NcupPrancūzijax
40
NUKELTOSGegužės 22-23 d.BMXEuropos taurė, III-IV etapaiHesdenas-Zolderis (Belgija)UEC
41
ATŠAUKTOSGegužės 22-23 d.MTBValgehobusemäe XCO - UCI 2Estijaxxxxxx
42
Gegužės 23 d.TrekasBahnen-Tournee - UCI CL1Zingenas (Vokietija)
43
Gegužės 24 d. TrekasFinale Bahnen-Tournee - UCI CL1Dudenhofenas (Vokietija)
44
ATŠAUKTOSGegužės 27-30 d.PlentasTour du Pays de Vaud - UCI 2.NcupŠveicarijax
45
Gegužės 28-29 d.TrekasGP von Deutschland im Sprint - GP Keirin - UCI CL1Kotbusas (Vokietija)
46
Gegužės 28-31 d.TrekasGP of Saint Petersburg - UCI CL2Sankt Peterburgas (Rusija)
47
NUKELTOSGegužės 29-30 d.BMXPakruojo m. varžybosPakruojisxxxxxx
48
Gegužės 29-30 d.PlentasOrlen Nations Grand Prix - UCI 2.NcupLenkijax
49
BIRŽELIS
50
Birželio 2 d.PlentasEvelo Sport Agency GPBikerniekai (Latvija)xxxxxxxxx
51
PERKELTOS IŠ GEGUŽĖS 9-10 D.Birželio 5 d.BMXLietuvos BMX čempionatas (iki 17 metų), I etapas; Lietuvos taurė (nuo 17 metų), I etapasŠiauliaixxxxxxxxxx
52
Birželio 5-6 d.PlentasLietuvos plento taurė - IIŠakiai/PlokščiaixxxxxxxxxPlento taurė
53
Birželio 6 d.PlentasToyota Rygos velomaratonasRyga (Latvija)xxxxxxxxx
54
Birželio 10-13 d.Plentas33. LVM Saarland Trofeo - UCI 2.NcupVokietijax
55
Birželio 8-13 d.Plentas/MTBEuropos studentų čempionatasNeimegenas (Nyderlandai)xxxxEUSA
56
Birželio 11-12 d. PlentasSvetlanos Pauliukaitės taurė/Alfonso Lenkio atminimo varžybosSkuodasxxxxSkuodo SC
57
Birželio 12 d.PlentasLietuvos plento čempionato U-23 grupinės lenktynėsOtepė (Estija)xEJL/LDSF/LRF
58
Birželio 19-20 d.BMXEuropos taurė, XVII-VIII etapaiSarianas (Prancūzija)UEC
59
Birželio 19-20 d.BMXLatvijos čempionatas, III turasJelgava (Latvija)xxxxxx
60
Birželio 17 d.PlentasLietuvos plento čempionato asmeninės lenktynės laikuiUtenaxxxxxxxLDSF/Utenos DSC
61
Birželio 19-20 d.PlentasBaltijos ir Lietuvos plento čempionatų grupinės lenktynėsValga (Estija)xxxxxxxEJL/LDSF/LRF
62
Birželio 20 d.MTBEuropos MTB XCM čempionatasEvolanas (Šveicarija)xxxxUEC
63
Birželio 23-26 d.PlentasSolidarumo lenktynės - UCI 2.2Lenkijaxx
64
NUKELTOSBirželio 23-27 d.TrekasEuropos treko čempionatasMinskas (Baltarusija)UEC
65
Birželio 26-27 d.BMXLietuvos čempionatas (iki 17 metų), II etapas; Lietuvos taurė (nuo 17 metų), II etapasPakruojisxxxxxxxxxxLDSF
66
ATŠAUKTOSBirželio 27 d.Plentas Lietuvos plento taurė - IIISeda (Mažeikių raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
67
Birželio 30-liepos 5 d. TrekasFiorenzuola Internatonal Track - UCI CL1Fjorencuola d'Arda (Italija)xxxx
68
LIEPA
69
NUKELTOSLiepos 1 d.Plentas Mariaus Bernatonio akademijos varžybosUtenaxxxx
70
PERKELTOS IŠ LIEPOS 16-18 D.Liepos 2-4 d.PlentasRamūno Navardausko taurė; Lietuvos jaunių daugiadienių lenktynių čempionatasŠilalėxxxxxxxŠilalės SM/LDSF
71
Liepos 3 d.PlentasGP General Patton - UCI 1.1Liuksemburgasx
72
Liepos 3-4 d.TrekasGruzijos treko čempionatasTbilisis (Gruzija)
73
Liepos 3-4 d.TrekasJICF International Track Cup - UCI CL2Macumotas (Japonija)
74
Liepos 4 d.PlentasGP Luxembourg - UCI 1.1Liuksemburgasx
75
Liepos 4 d.MTBŽemaitijos taurė, I etapasŠiauliaixxxxxxxxxxxS-Sportas
76
Liepos 4 d.BMXLietuvos BMX čempionatasŠiauliaixxxxLDSF/SC Dubysa
77
Liepos 5-8 d.TrekasTarptautinės Panevėžio miesto treko pirmenybėsPanevėžysEL-Eko Sport
78
Liepos 5-10 d.MTBEuropos U23 MTB čempionatasPila (Italija)xxUEC
79
Liepos 8-11 d.TrekasUCI Nations CupSankt Peterburgas (Rusija)UCI
80
Liepos 8-11 d.PlentasTour de Feminin - UCI 2.2Čekijax
81
Liepos 8-11 d.Plentas57. Sint Martinusprijs Kontich - UCI 2.1Belgijax
82
Liepos 9-11 d.BMXEuropos BMX čempionatasZolderis (Belgija)UEC
83
Liepos 9-11 d.TrekasCoupe de France - UCI CL1Le Manas (Prancūzija)
84
Liepos 10 d.PlentasAtvirosios Klaipėdos Viesulo SC vasaros pirmenybės (ALL)Klaipėdos raj. xxxxxxKlaipėdos Viesulo SC
85
PERKELTOS IŠ BALANDŽIO 17-18 D.Liepos 10-11 d.Plentas Dobeles dzirnavnieka kauss (ALL ir GL)Duobelė / Kruoniaucė (Latvija)xxxxxxx
86
Liepos 10-12 d.Trekas2021 Taiwan Cup I-IITaičungas (Taivanas)
87
Liepos 11 d.Plentas Kaišiadorių dviračių turasKaišiadorysxxxxxxxDviratai
88
NUKELTOSLiepos 16-17 d.PlentasVaikų ir jaunučių plento varžybosBalninkai (Molėtų raj.)xxxxLDSF
89
Liepos 16-18 d.PlentasTarptautinės jaunių lenktynės MDC 2021- UCI 2.1 Dubnica prie Vaho (Slovakija)x
90
ATKELTAS IŠ LIEPOS 18 D.
Liepos 17 d.MTB Lietuvos MTB XCO čempionatasSigulda (Latvija)xxxxxxxxxxxLDSF/LRF
91
Liepos 17 d.BMXŠiaulių m. BMX pirmenybėsŠiauliai
92
Liepos 18 d.BMXNaujosios Akmenės BMX pirmenybėsNaujoji Akmenė
93
Liepos 19-23 d.Trekas5 Sere Internazionale Citta di Pordenone - UCI CL1Pordenonė (Italija)
94
Liepos 23-25 d.PlentasOberosterreich Juniorenrundfahrt - UCI 2.1Austrijax
95
Liepos 24, 25 ir 28 d.PlentasOlimpinės žaidynėsTokijas (Japonija)xxIOC
96
Liepos 24-25 d.TrekasCottbusser Nachte - Brandenburg Sprint Cup - UCI CL2Kotbusas (Vokietija)
97
Liepos 24-25 d.BMXLatvijos taurė, II etapasVentspilis (Latvija)
98
Liepos 25 d.Plentas Šiaulių dviračių lenktynės; Lietuvos neįgaliųjų dviračių sporto čempionatasŠiauliaixxxxxxxxxS-Sportas
99
Liepos 27-29 d.PlentasLatvijos jaunučių daugiadienės lenktynėsRyga (Latvija)x
100
Liepos 28 d.PlentasTrofee van Vlaanderen - UCI 1.1Belgijax
101
Liepos 29-Rugpjūčio 2 d.PlentasEuropean Junior Cycling Tour AssenNyderlandaixxxxxx
102
Liepos 31 d.PlentasJohan Museeuw Classic - GP Stad Gistel - UCI 1.1Belgijax
103
Liepos 31 d.BMXLietuvos BMX čempionatas (iki 17 metų), III etapas; Lietuvos taurės varžybos (nuo 17 metų), III etapasPakruojis xxxxxxxxxxLDSF
104
RUGPJŪTIS
105
Rugpjūčio 1 d.MTB Žemaitijos taurė, II etapasLapiai (Klaipėdos raj.)xxxxxxxxxxxS-Sportas
106
Rugpjūčio 1 d.PlentasLietuvos plento taurė - IVLyduokiai (Ukmergės raj.)xxxxxxxxxPlento taurė
107
Rugpjūčio 2-8 d.TrekasOlimpinės žaidynėsTokijas (Japonija)xxIOC
108
ATŠAUKTOSRugpjūčio 4 d.PlentasEvelo Sport Agency GP
Bikerniekai (Latvija)
xxxxxxxxxxx
109
ATŠAUKTOSRugpjūčio 5-8 d. PlentasGrudziondzo mero taurė - UCI 2.1x
110
Rugpjūčio 6-8 d.PlentasAubel-Thimister-Stavelot - UCI 2.1Belgijax
111
PERKELTOS IŠ RUGPJŪČIO 7 D.Rugpjūčio 8 d.PlentasLietuvos kriteriumo čempionatasKėdainiaixxxxxxxxxxxLDSF/Kėdainių raj. sav./VeloRatai
112
Rugpjūčio 7-8 d.BMXLatvijos BMX čempionatas
113
Rugpjūčio 12-15 d.MTBEuropos MTB XCO čempionatasNovi Sadas (Serbija)xxxxUEC
114
Rugpjūčio 15 d. MTBLietuvos MTB XCM čempionatas; Jeep MTB dviračių maratonų taurė, II etapasIgnalinaxxxLDSF/Vilimeksas
115
Rugpjūčio 17-22 d.TrekasEuropos jaunimo ir jaunių treko čempionatasApeldornas (Nyderlandai)xxxxUEC
116
Rugpjūčio 17-22 d.BMXPasaulio BMX čempionatasPapendalis (Nyderlandai)UCI
117
Rugpjūčio 19-21 d.PlentasLietuvos jaunučių daugiadienių lenktynių čempionatas; Tarptautinės daugiadienės Mykolo Veršilos atminimo jaunučių lenktynėsUtenaxxxLDSF/Utenos DSC
118
Rugpjūčio 20-22 d.PlentasBaltic Chain Tour - UCI 2.2Estija/LatvijaxEJL/LRF
119
Rugpjūčio 22 d.PlentasIki VelomaratonasVilnius
120
PERKELTOS IŠ GEGUŽĖS 5-6 d.Rugpjčio 24-25 d.TrekasGP Czech Cycling Federation - UCI CL2Prostejovas (Čekija)
121
Rugpjūčio 25-29 d.MTBPasaulio MTB DHI čempionatasVal di Solė (Italija)xxUCI
122
Rugpjūčio 27-28 d.TrekasGP Prostejov - Memorial of Otmar Maleček - UCI CL1Prostejovas (Čekija)
123
Rugpjūčio 28-29 d.MTBLietuvos MTB enduro čempionatasVilniusxxxxxxxxLDSF/Molynė
124
Rugpjūčio 28-29 d.BMXBMX varžybosRyga (Latvija)
125
Rugpjūčio 28 d.PlentasUtenos dviračių maratonasUtenaxxxxxxxxxxxUtenos DSC
126
Rugpjūčio 29 d.PlentasLa Route des Geants - Ieper - Saint-Omer - UCI 1.1Belgijax
127
RUGSĖJIS
128
Rugsėjo 1-5 d.TrekasPasaulio jaunių treko čempionatasKairas (Egiptas)xUCI
129
Rugsėjo 2-5 d.TrekasGrand Prix Kyiv - UCI CL2Kijevas (Ukraina)
130
Rugsėjo 3-5 d.PlentasWatersley Junior Challenge - UCI 2.NcupNyderlandai
131
Rugsėjo 3-5 d. PlentasGrand Prix Ruebliland - UCI 2.1Šveicarijax
132
Rugsėjo 4-5 d.PlentasLietuvos vaikų ir jaunučių plento čempionatas (ALL ir GL)IgnalinaxxxxLDSF
133
Rugsėjo 4-5 d.BMXEuropos taurė, V-VI etapaiAnadija (Portugalija)UEC
134
Rugsėjo 4-5 d.PlentasLatvijos plento varžybos Sigulda (Latvija)xxxxxxxxxxx
135
Rugsėjo 4-6 d.TrekasGrand Prix of Omsk - UCI CL2Omskas (Rusija)xxxx
136
Rugsėjo 5 d.BMXLietuvos BMX sportui - 30 metųŠiauliai
137
Rugsėjo 8-12 d.PlentasEuropos plento čempionatasTrentas (Italija)xxxxxxUEC
138
PERKELTOS IŠ BIRŽELIO 3-6 D.Rugsėjo 9-12 d.TrekasUCI Nations CupKalis (Kolumbija)UCI
139
Rugsėjo 11-12 d.MTBLietuvos downhill čempionatas; Baltijos downhill čempionatas, III etapasIgnalinaLDSF/White Puppy
140
Rugsėjo 11-12 d.BMXLatvijos čempionatas, VII turasSmiltenė (Latvija)
141
Rugsėjo 11-12 d.PlentasLatvijos plento varžybos Smiltenė (Latvija)xxxxxxxxxxx
142
Rugsėjo 12 d.PlentasLietuvos plento taurė - IVSemeliškės (Elektrėnų sav.)xxxxxxxxxPlento taurė
143
PERKELTOS IŠ RUGSĖJO 4 D.Rugsėjo 18 d.BMXLietuvos BMX čempionatas (iki 17 metų), IV etapas; Lietuvos taurės varžybos (nuo 17 metų), IV etapasŠiauliaixxxxxxxxxxLDSF/Dubysa
144
Rugsėjo 18-19 d.Trekas17. Trofeu Internacional Ciutat de Barcelona - UCI CL2Barselona (Ispanija)
145
Rugsėjo 18-19 d.TrekasGP Brno - UCI CL1Brno (Čekija)xxxx
146
Rugsėjo 18-19 d.PlentasKeizer der Juniores - UCI 2.1Belgijax
147
Rugsėjo 19-26 d.PlentasPasaulio plento čempionatasFlandrijos regionas (Belgija)xxxxxxUCI
148
Rugsėjo 25-26 d.BMXEuropos taurė, IX-X etapaiPapendalis (Nyderlandai)UEC
149
Rugsėjo 25-26 d.BMXLatvijos čempionatas, VIII turasMarupė (Latvija)
150
Rugsėjo 25 d.CXVeloCX (I serija, Lazdynai)VilniusxxxxxxxxxxMTB Cycling Club
151
Rugsėjo 30-Spalio 2 d.Trekas3 Jours d'Aigle - UCI CL1Eglis (Šveicarija)xxxx
152
SPALIS
153
Spalio 2 d.MTBPasaulio MTB XCM čempionatasKapoliveris (Italija) xxxxxxUCI
154
Spalio 2 d.MTBŽemaitijos taurė, III etapasTelšiaixxxxxxxxxxxS-Sportas
155
Spalio 3 d.MTBŽemaitijos taurė, IV etapasPlateliaixxxxxxxxxxxS-Sportas
156
Spalio 5-9 d. TrekasEuropos treko čempionatasGrenchenas (Šveicarija)xxUEC
157
Spalio 9-10 d.PlentasLa Philippe Gilbert Juniors - UCI 2.1Belgijax
158
Spalio 10 d.CXVeloCX (II serija, Litexpo)VilniusxxxxxxxxxxMTB Cycling Club
159
Spalio 20-24 d.TrekasPasaulio treko čempionatasRubė (Prancūzija)xxxxxxUCI
160
Spalio 17 d.CXVeloCX (III serija, Šeškinė)VilniusxxxxxxxxxxMTB Cycling Club
161
Spalio 24 d.CXLietuvos CX čempionatasVilniusxxxxLDSF/MTB Cycling Club
162
LAPKRITIS
163
Lapkričio 14 d.CXVeloCX (IV serija, Perkūno trasa)VilniusxxxxxxxxxxMTB Cycling Club
164
Lapkričio 19-20 d.TrekasLietuvos treko čempionatasPanevėžysLDSF
165
Lapkričio 27 d.TrekasUCI treko Čempionų lygaPanevėžysxxLDSF/Panevėžio m. savivaldybė
166
Lapkričio 28 d.CXVeloCX (V serija, Krempliai)VilniusxxxxxxxxxxMTB Cycling Club
167
168
GRUODIS
169
PERKELTOS IŠ GEGUŽĖS 15-16 D.Gruodžio 16 d.TrekasBrandenburg Sprint Cup - UCI CL2Frankfurtas prie Oderio (Vokietija)
170
171
172
173
174
175
176
177
178
179
180
181
182
183
184
185
186
187
188
189
190
191
192
193
194
195
196
197
198
199
200
201
202
203
204
205