Skip to content Skip to footer

Naujienos

Laurynai Valiukevičiūtei – Europos jaunių treko čempionato bronza

Liepos 13-oji – džiugi diena Lietuvos dviračių sporto bendruomenei. Kotbuse (Vokietija) vykstančiame Europos jaunių (17-18 m.) ir jaunimo (iki 23 m.) dviračių treko čempionate šeštadienį Lauryna Valiukevičiūtė iškovojo bronzos medalį. 18-metė dviratininkė trečia finišavo jaunių merginų keirino rungties pagrindiniame finale. Tai – pirmasis Lietuvos

Europos jaunių ir jaunimo treko čempionate – solidūs lietuvių pasirodymai

Kotbuse (Vokietija) vykstančio Europos jaunių (17-18 m.) ir jaunimo (iki 23 m.) dviračių treko čempionato jaunių merginų sprinto lenktynėse Lauryna Valiukevičiūtė iškovojo ketvirtą vietą. Tai – aukščiausia Lietuvos atstovų vieta šiose varžybose nuo 2020 metų. Trenerio Dmitrijaus Leopold ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos

Lauryna Valiukevičiūtė – Europos jaunių čempionato sprinto pusfinalyje

Kotbuse (Vokietija) vykstančiame Europos jaunių (17-18 m.) ir jaunimo (iki 23 m.) dviračių treko čempionate Lauryna Valiukevičiūtė pateko tarp keturių stipriausiųjų – iškopė į jaunių sprinto lenktynių pusfinalį. Trenerio Dmitrijaus Leopold ir Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos auklėtinė aštuntfinalyje nugalėjo italę Sirią Trevisan (13

Matas Kubilius daugiadienėse lenktynėse Estijoje – trečias

Estijoje surengtose 49-osiose daugiadienėse jaunučių dviračių plento lenktynėse „Tartu Noorte Tuur“ Lietuvos rinktinės narys Matas Kubilius iškovojo trečią vietą. Nugalėjo estas Glen Koiv. Antras buvo kitas estas Markus Saar (+36 sek.). M. Kubilius nugalėtojui pralaimėjo 2 min. 42 sek. Martynas Medelinskas (+4.27) klasifikuotas šeštas,

Nikolas Klimavičius Europos čempionate – vėl aštuntas

Kotbuse (Vokietija) vykstančio Europos jaunių (17-18 m.) ir jaunimo (iki 23 m.) dviračių treko čempionato eliminavimo rungtyje trečiadienį Nikolas Klimavičius tarp jaunių iškovojo aštuntą vietą. Nugalėjo pasaulio jaunių čempionas ispanas Ruben Sanchez. Sidabrą pelnė Austrijos, o bronzą – Danijos atstovai. Finale dalyvavo 15 dviratininkų.

Augustė Audinytė Lenkijoje apgynė nugalėtojos titulą

Lenkijoje surengtose 34-iosiose daugiadienėse dviračių plento lenktynėse „Ogolnopolski Wyscig Kolarski“ dalyvavo Lietuvos jaunučių merginų rinktinė, vadovaujama Kęstučio Česaičio. Augustė Audinytė tarp jaunučių merginų iškovojo pirmą vietą. Augustė šias varžybas laimėjo ir pernai. Antrą vietą užėmė lenkė Maria Okrucinska (+16 sek.), trečią – kita lenkė