Skip to content Skip to footer

Naujienos

Dviračių sporto teisėjų forume Rygoje – ir keturi Lietuvos atstovai

Sausio 28-29 d. Latvijos sostinėje Rygoje vyko Šiaurės šalių dviračių sporto teisėjų forumas. Jame dalyvavo 70 dviračių sporto teisėjų iš 8 šalių: Danijos, Estijos, Islandijos, Latvijos, Lietuvos, Norvegijos, Suomijos ir Švedijos. Šiame forume Lietuvai atstovavo Roberta Vainauskienė, Gabija Lašinė, Gabija Bartkevičiūtė ir Jurgis Taučius.

Prieš Europos čempionatą – medaliai Lenkijoje

Pruškove (Lenkija) surengtose dviračių treko varžybose „Grand Prix Poland“ (UCI II kategorija) Lietuvos atstovai, besirengiantys Europos čempionatui, iškovojo vieną aukso ir du bronzos medalius, o vietas pirmajame šešete užėmė 10  kartų. Vasilijus Lendel laimėjo sprinto lenktynes, o keirine buvo trečias, Olivija Baleišytė trečią vietą

„Panevėžys 2023“: Lietuvos dviratininkams – 12 prizinių vietų

Panevėžyje, „Kalnapilio“ arenoje, dvi dienas vykusiose tarptautinės dviračių treko varžybose „Panevėžys 2023“ (UCI II kategorija) Lietuvos dviratininkai iškovojo 12 prizinių vietų (4-6-2) iš 45 galimų. Nugalėtojais tapo Olivija Baleišytė (titulinėje nuotraukoje – viduryje), Eglė Dubauskaitė, Miglė Lendel ir Justas Beniušis. 23 prizines vietas (10-5-8)

Tarptautinėse treko varžybose Panevėžyje – 8 šalių dviratininkai

Penktadienį ir šeštadienį (sausio 20-21 d.) Panevėžyje, „Kalnapilio“ arenoje, vyks tarptautinės dviračių treko varžybos „Panevėžys 2023“ (UCI II kategorija). Dalyvauti jose užsiregistravo 92 dviratininkai iš 8 šalių. Aukštaitijos sostinėje lenktyniaus Belgijos (2), Graikijos (2), Izraelio (3), Latvijos (8), Lenkijos (22), Ukrainos (21), Vengrijos (2)

Lietuvos treko varžybų kalendoriuje – naujiena

Sausio 15 d. Panevėžio arenoje vyks „Voltas – Madaris“ Lietuvos treko taurės varžybų pirmasis etapas. Pirmą kartą rengiamų varžybų dalyviai bus skirstomi į elito ir mėgėjų grupes. Elito grupėje galės startuoti ir jauniai, o mėgėjų – ir jaunučiai. I ETAPO REGISTRACIJA „Voltas – Madaris“