Skip to content Skip to footer

Naujienos

Latvijos BMX lenktynių taurės aštuonetuose – trys Lietuvos dviratininkai

2022 m. Latvijos mažųjų dviračių kroso (BMX) lenktynių taurės varžybų galutinėje bendrojoje įskaitoje po devynių etapų vietas pirmajame aštuonete užėmė trys Lietuvos dviratininkai iš Šiaulių sporto centro „Dubysa“. Iš viso klasifikuota 10 mūsų šalies atstovų. 13-14 metų mergaičių grupėje (9 dalyvės) Aja Mikulevič užėmė

Geriausi Lietuvos laisvojo stiliaus BMX atstovai – pasaulio reitingo 100-uke

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) skelbiamame pasaulio laisvojo stiliaus BMX dviratininkų reitinge du geriausi Lietuvos atstovai patenka į pirmąjį šimtuką: šalies čempionas Martynas Lagauskas (200 tšk.) dalijasi 77-ą, o vicečempionas Deividas Budkovas (160 tšk.) – 95-ą vietas. Pirmauja pasaulio čempionas australas Logan Martin (4500

UCI treko Tautų taurės etapai – Indonezijoje, Egipte ir Kanadoje

2023 metų Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) treko Tautų taurės (Nations Cup) varžybų etapai vyks Indonezijoje, Egipte ir Kanadoje. Visuose trijuose etapuose bus olimpinės rungtys: keirinas, sprintas, komandų sprintas, medisonas, omniumas ir komandų persekiojimo lenktynės. Tautų taurės varžybos bus svarbios kovojant dėl kelialapių į

Vilkijoje surengtos Baltijos dviračių plento taurės varžybos

Vilkijoje (Kauno r.) vykusiose Baltijos dviračių plento taurės varžybose dalyvavo per 100 dviratininkų iš Belgijos, Latvijos ir Lietuvos. Pirmąją varžybų dieną paaiškėjo septynių, o antrąją – aštuonių grupių prizininkai. Šešias pirmąsias vietas iškovojo Šilalės SM ir DSK „Kvėdarna“ atstovai, vadovaujami trenerio Kęstučio Česaičio. Po

Venantas Lašinis pasaulio čempionate Australijoje įveikė per 230 kilometrų

Sekmadienį Vulongonge (Australija) pasibaigusio 95-ojo pasaulio dviračių plento čempionato vyrų grupinėse lenktynėse Baltijos ir Lietuvos čempionas Venantas Lašinis nefinišavo. Trečią kartą pasaulio pirmenybėse dalyvavęs 25-metų dviratininkas iš „Kaunas Cycling Team“ įveikė 232,7 km. Likus dviem ratams (34,2 km) Venantas buvo 120-as (+10 min. 28

Rasa Leleivytė pasaulio čempionate Australijoje – 59-a

Vulongonge (Australija) vykstančio 95-ojo pasaulio dviračių plento čempionato moterų grupinėse lenktynėse šeštadienį Baltijos ir Lietuvos čempionė Rasa Leleivytė užėmė 59-ą vietą. Pasaulio grupinių lenktynių čempionės titulą antrą kartą iškovojo Tokijo olimpinių žaidynių vicečempionė ir 2020 metų Europos čempionė olandė Annemiek van Vleuten. Ji atakavo