Skip to content Skip to footer

Naujienos

KVIETIMAS. „Smiltene Cup“.

Birželio 4 d. Latvijoje rengiamos 63-iosios dviračių plento varžybos „Smiltene Cup“. Jos bus ir Baltijos taurės varžybų etapas. VARŽYBŲ NUOSTATAI REGISTRACIJOS FORMA GPX failas

Vytautas Šatas – Europos BMX taurės etapo nugalėtojas!

Europos BMX (mažųjų dviračių kroso) lenktynių taurės varžybose vėl puikiai pasirodė Vytautas Šatas (Šiaulių sporto centras „Dubysa“/BMX akademija). Trenerio Donato Armono auklėtinis sekmadienį tapo Štutgarte (Vokietija) vykusio šių varžybų aštuntojo etapo 12-mečių berniukų grupės (28 dalyviai iš 12 šalių) nugalėtoju. Antrą vietą užėmė slovėnas

Vasilijus Lendel pasaulio taurės varžybose Kanadoje – 10-as

Miltone (Kanada) surengto UCI Tautų taurės (Nations Cup) dviračių treko varžybų antrojo etapo vyrų keirino rungtyje (33 dalyviai) Vasilijus Lendel užėmė 10-ą vietą. Lietuvos dviratininkas B finale (dėl 7-12 vietų) finišavo ketvirtas. Svajūnas Jonauskas pasidalijo 25-ą vietą. Nugalėjo kolumbietis Kevin Quintero. Pirmojo etapo trečiajame

Aivaras Mikutis – tarp sidabrinių, o Austėja Žekaitė – tarp bronzinių žvaigždžių

Jau trečiuosius metus iš eilės Lietuvos sporto federacijų sąjungos (LSFS) kartu su LRT surengtuose geriausių Lietuvos sportininkų ir sportininkių rinkimuose „100 sporto žvaigždžių“ dviratininkas Aivaras Mikutis pateko tarp sidabrinių, o dviratininkė Austėja Žekaitė – tarp bronzinių sporto žvaigždžių. Šįmet sporto mėgėjai buvo kviečiami balsuoti

Lietuvos treko dviratininkams pirmoji rungtis Kanadoje buvo nesėkminga

Miltone (Kanada) vykstančio UCI Tautų taurės (Nations Cup) dviračių treko varžybų antrojo etapo komandų sprinto rungties kvalifikacija ketvirtadienį Lietuvos komandai susiklostė nesėkmingai: Svajūnas Jonauskas, Vasilijus Lendel ir Justas Beniušis liko paskutiniai, 15-i. Lietuvos dviratininkai trijų ratų rungtyje sugaišo lygiai 47 sek. Kvalifikacijoje geriausiai pasirodžiusiai

Du Lietuvos atstovai gilino žinias Portugalijoje

Lietuvos kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) čempionas Ignas Ambrazas dalyvavo Europos dviračių sporto sąjungos (UEC) Anadijoje (Portugalija) surengtoje treniruočių stovykloje, o Igno tėtis Svajūnas – trenerių kursuose.   Stovyklos ir kursų dalyviai visa savaitę žinias gilino tiek teoriniuose, tiek praktiniuose užsiėmimuose. Iš viso