Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

„Cido“ arenoje bus siekiama pasaulio rekordo

Rugsėjo 5 dieną, Panevėžiui minint 512-ąsias miesto įkūrimo metines, „Cido“ arena ruošia unikalią dovaną – 512 nenutrūkstamų kilometrų treku per 24 valandas. Visą parą truksiančiame renginyje drauge su iš anksto užsiregistravusiais miesto gyventojais ir svečiais tikimasi įveikti distanciją, kuri bus užfiksuota ne tik šalies, bet ir pasaulio rekordų knygose.

Untitled

Dviračių sporto entuziastai kviečiami išbandyti neeilinę pramogą – kartu su profesionaliais sportininkais įveikti pasirinktą atstumą vieninteliu Baltijos šalyse I kategorijos, 250 metrų dviračių treku. Olimpinius standartus atitinkančiame treke kiekvienas dalyvis turės galimybę pasirinkti važiavimo distanciją.

Rekordo siekime kviečiami registruotis tiek suaugusieji, tiek ne jaunesni nei 5 metų vaikai. Dalyviams bus suteikta galimybė rinktis vieną iš trijų distancijų – vieno, dviejų ar trijų kilometrų, kas atitinka 4, 8 arba 12 treko ratų. 5-10 metų vaikai prie rekordo galės prisidėti mindami 250 arba 500 m atkarpas, t. y. 1 – 2 ratus.

Numatytą atkarpą bus galima įveikti tiek savo asmeniniu dviračiu, tiek ir „Cido“ arenos paskolintu dviračiu. Vos nulipus nuo dviračio, prie starto lauks kitas asmuo. Tokiu būdu bus užtikrinamas nepertrūkstamas 24 val. trukmės važiavimas.

Iki šiol nieko panašaus Lietuvoje nėra vykę, o ir pačiu treku bent kartą yra važiavę labai mažai šalies gyventojų. Laukiama didelio susidomėjimo šiuo renginiu.

Rekordo siekimas „Cido“ arenoje prasidės rugsėjo 5 dieną 12 valandą, o baigsis kitos dienos 12 valandą.

IMG_6534

Foto – Tomas Gaubys

 

Norintys dalyvauti privalo registruotis iš anksto:

https://docs.google.com/forms/d/1-g-JgOz2sPdtkjdeGKBjNFHpUei1KjOdW1iwlcHTNEs

Registracija ir dalyvavimas – nemokami.

KITOS SĄLYGOS

 1. Vaikai nuo 5 iki 10 metų privalo turėti savo dviratį, apsaugas ir treku važiuoti su suaugusiojo palyda. Mažesni nei 5 metų vaikai važiavimuose dalyvauti negali.
 2. Nepilnamečiai nuo 11 metų turi turėti raštišką tėvų ar globėjų sutikimą dalyvauti. Nepilnamečiai norintys važiuoti naktį į areną privalo atvykti su juos lydinčiu suaugusiuoju, kuris už nepilnamečius bus atsakingas.
 3. Visi dalyviai važiavimo metu privalo segėti šalmą.
 4. Dalyviai treku privalo važiuoti tvarkingai, nekeldami grėsmės savo ir aplinkinių sveikatai, bei nedarant žalos trekui, „Cido“ arenai ir joje esančiam turtui.
 5. Dalyvaudamas renginyje ir važiuodamas treku, dalyvis prisiima visą su tuo susijusią atsakomybę ir atsako pats už savo saugumą bei sveikatą. Užsiregistruodamas ir dalyvaudamas renginyje dalyvis patvirtina, kad jo sveikata leidžia jam važiuoti treku ir dalyvauti renginyje. Organizatorių prašymu dalyvis privalo pateikti tai įrodančius dokumentus.
 6. Kilus neaiškumams dėl važiavimo treku laiko ir sąlygų, dalyviai turi kreiptis į „Cido“ arenoje esančius ir treką prižiūrinčius asmenis.
 7. Užsiregistravus dalyvavimas yra būtinas. Neatvykus nustatytu laiku, organizatoriai turi teisę leisti treku važiuoti kitiems dalyviams, o neatvykusį dalyvį išbraukti iš dalyvių sąrašo ir neleisti važiuoti. Dalyvis negali keisti paraiškoje pasirinktos distancijos.
 8. Renginio dieną atvykęs dalyvis pateikia organizatoriams savo asmens dokumentą ir gauna dalyvio numerį. Asmuo su dalyvio numeriu turi teisę patekti į „Cido“ arenos salę ir važiuoti treku.
 9. Dalyvis privalo atvykti į areną, likus ne mažiau kaip 40 min. iki jam paskirto važiavimo laiko.
 10. Dalyvis, važiavęs organizatorių paskirtu dviračiu, jį turi grąžinti tvarkingą ir nesugadintą. Dviratis grąžinamas iškart pabaigus važiavimą.
 11. Renginio organizatoriai gali keisti važiavimo laiką ir distanciją apie tai informuodami dalyvį.
 12. Renginio dalyviai privalo laikytis viešosios tvarkos, elgtis tvarkingai, laikytis organizatorių nurodymų, nedaryti žalos sau, kitiems asmenims ir turtui, o, žalą padarius, ją nedelsiant atlyginti. Organizatoriai turi teisę šių taisyklių ir organizatorių nurodymų nesilaikančius dalyvius pašalinti iš „Cido“ arenos ir/arba uždrausti jiems dalyvauti renginyje. Organizatoriai neatsako už renginio dalyvių patirtus nuostolius, išskyrus atvejus, kai renginio dalyviai laikėsi šių taisyklių reikalavimų ir organizatorių nurodymų, taip pat stengėsi, kad nuostolių būtų išvengta. Netiesioginiai nuostoliai nėra atlyginami bet kokiu atveju.