Akvilė Gedraitytė Nyderlanduose išsaugojo trečią vietą

Asene (Nyderlandai) vykstančių 55-ųjų daugiadienių dviračių varžybų „European Junior Cycling Tour“ jaunių (17-18 metų) merginų lenktynių ketvirtajame etape – 13 km pavienio starto lenktynėse – Akvilė Gedraitytė (Panevėžio „Fortūna“) ketvirtadienį užėmė penktą vietą.

Akvilė Gedraitytė. Foto: Tomas Gaubys

Nugalėjo norvegė Tuva Byberg – 18 min. 39 sek. (vid. greitis – 41,801 km/h). A. Gedraitytė jai pralaimėjo 36 sek.

Lydere išliko Maike van der Duin. Antrą vietą bendrojoje įskaitoje užima švedė Julia Borgstroem (+7 sek.). A. Gedraitytė išliko trečia. Ji nuo lyderės atsilieka 12 sek.

Jaunių merginų lenktynes pradėjo 58 dviratininkės iš 12 šalių. A. Gedraitytė gina nugalėtojos titulą.

2004 metais gimusių vaikinų lenktynių ketvirtajame etape – 13 km pavienio starto lenktynėse – Lietuvai atstovaujantis Vlad van Mechelen iš mūsų šalyje registruoto „Cannibal“ klubo užėmė 29-ą vietą (+1.57).

Lyderiu išliko „Cannibal“ komandos narys estas Frank Aron Ragilo. V. van Mechelen iš penktos vietos nukrito į septintą. Jis nuo lyderio atsilieka 1 min. 55 sek.

Šios grupės lenktynes pradėjo 77 dviratininkai iš 16 šalių.