Artūras Remeika Europos MTB maratono čempionate tarp veteranų – 18-as

Balandžio 22-ąją, sekmadienį, Spilimberge (Italija) surengto Europos kalnų dviračių (MTB) maratono čempionato veteranų M3 grupėje (40-44 metų amžiaus) Lietuvos atstovas Artūras Remeika užėmė 18-ą vietą. Iš viso šioje grupėje klasifikuotas 51 dviratininkas.

Nuotraukoje – Artūras Remeika, Paulius Natalevičius ir Domas Manikas

Nugalėjo ispanas Patxi Cia Apezteguia. Jis 104 km trasą, kurios bendras pakilimas – 3250 m, įveikė per 4 val. 51 min. 13 sek. Antrą vietą užėmė Italijos, o trečią – Austrijos atstovai. A. Remeika nuo nugalėtojo atsiliko 1 val. 3 min. 11 sek.

„Trasa buvo įspūdinga. Ji yra sunkesnė už Beskidų trasą Lenkijoje. Spilimbergo trasa reikalavo dar didesnės pastovios koncentracijos ir puikių dviračio valdymo įgudžių. Buvo daug siaurų „singletrack’ų” šlaituose, staigių „downhill“ posūkių, stambių ir smulkių akmenų, pro kuriuos reikėjo „pralysti“ ar leistis žemyn kaip laiptais, – pasakojo A. Remeika. – Domas paskaičiavo, kad bendras Spilimbergo trasos pakilimas atitinka visų pagrindinių per sezoną Lietuvoje vykstančių MTB varzybų pakilimą.“

Kaip jau skelbėme, moterų elito grupėje Lietuvai atstovavo Katažina Sosna, o vyrų elito grupėje – Domas Manikas ir Paulius Natalevičius.