Daivai Tušlaitei-Ragažinskienei – pasaulio gravel čempionato sidabras!

Daiva Tušlaitė-Ragažinskienė Italijoje, Veneto regione, Trevizo provincijoje, vyksiančiame pasaulio dviračių žvyrkelio (gravel) čempionate šeštadienį iškovojo sidabro medalį. Lietuvos dviratininkė antra finišavo 35-39 m. moterų grupėje.

Nugalėjo belgė Joyce Vanderbeken. Ji 136 km trasą įveikė per 5 val. 12 min. 10 sek. D. Tušlaitė-Ragažinskienė nuo nugalėtojos atsiliko 2 min. 47 sek. Bronzos medalį pelnė lenkė Monika Wrona (+5.14).

Inga Paplauskė (+22.45) finišavo septinta.

Šioje grupėje klasifikuota 19 dviratininkių.

Moterų elito grupėje Rasa Leleivytė užėmė 14-ą vietą.

Pasaulio čempione tapo lenkė Katarzyna Niewiadoma. Ji 141 km trasą įveikė per 4 val. 49 min. 44 sek. Sidabrą pelnė italė Silvia Persico, o bronzą – olandė Demi Villering. Jos nuo nugalėtojos atsiliko 32 sek.

R. Leleivytė, kuri pernai pasaulio čempionate buvo devinta, nuo nugalėtojos atsiliko 7 min. 52 sek.

Viltė Kriaučiūnaitė (+37.06) finišavo 64-a.

Klasifikuotos 88 dviratininkė iš 100 startavusių.