Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviračių sporto federacijai vadovaus verslininkas Darius Levickis

Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF) prezidentu ketverių metų kadencijai išrinktas Darius Levickis. 43 metų klaipėdiečio verslininko kandidatūrą penktadienį, birželio 5-ąją, Vilniuje surengtoje organizacijos ataskaitų ir rinkimų konferencijoje palaikė 29 iš 35 suvažiavime dalyvavusių ir balsavimo teisę turėjusių LDSF narių. Už kitą kandidatą – verslininką iš Vilniaus Mindaugą Rudį balsavo penki nariai, o vienas narys susilaikė. 

Darius Levickis. Foto: Tomas Gaubys

D. Levickis yra vienos pagrindinių dviračių komandos „Klaipėda“ rėmėjų UAB „Voltas“ direktorius. Jis daug prisidėjo prie pastarųjų Lietuvos dviračių plento čempionatų organizavimo. 

Naujasis LDSF vadovas D. Levickis žada, kad jo vadovaujama organizacija bus skaidri ir atvira bei stengsis didinti masiškumą. „Pirmosios emocijos – didžiulė atsakomybė, džiaugsmo nėra daug, laukia daug sunkių darbų. Bendruomenė taip nusprendė, tad stengsimės patenkinti lūkesčius. Federacijos reputacija nukritusi, stengsimės būti skaidrūs, švarūs, atviri. Labai stengsimės didinti masiškumą, kaip savo kalboje ir minėjau, masiškumas, pradedant nuo pačių mažiausių, kažkada gali atnešti geriausių rezultatų olimpinėse žaidynėse ir kitose varžybose“, – sakė D. Levickis. Jis pridūrė, kad nebuvo užtikrintas pergale, nes M. Rudys buvo labai stiprus kandidatas ir jo suburta komanda buvo pakankamai stipri. 

LDSF pirmojo viceprezidento pareigos patikėtos vienam geriausių Lietuvos dviratininkų Ramūnui Navardauskui, o viceprezidentais tapo Vida Dolgovienė ir Deividas Vileniškis. Organizacijos generalinės sekretorės-direktorės pareigas eis Gabija Valentinavičiūtė.

LDSF Vykdomojo komiteto nariais tapo Dmitrij Leopold, Vytautas Kaupas, Donatas Armonas ir Žavinta Titenytė. Komitete bus ir Trenerių tarybos pirmininkas Gintautas Volungevičius bei Teisėjų sąjungos pirmininkas Antanas Taučius. M. Rudžiui buvo pasiūlyta kandidatuoti į viceprezidento pareigas, o vėliau ir į Vykdomojo komiteto narius, tačiau jis atsisakė.

Naujasis LDSF Vykdomasis komitetas. Foto: Tomas Gaubys

D. Levickis deleguotas ir į Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Generalinę asamblėją.

LDSF Revizijos komisiją sudarys Algimantas Mozolis, Petras Andrašiūnas ir Arūnas Gliaudelis.

Konferencijoje, kuriai pirmininkavo laikinasis LDSF prezidentas Elijus Čivilis patvirtintos organizacijos 2019 metų veiklos ir biudžeto vykdymo ataskaitos bei Revizijos komisijos pranešimas, 2020 metų veiklos planas ir biudžeto projektas.

Į LDSF narius priimtas klubas „Instinktas“.

Konferencijoje nedalyvavo keturi balsavimo teisę turėję LDSF nariai.

E. Čivilis LDSF prezidento pareigas laikinai ėjo nuo vasario, o prieš tai organizacijai vadovavo Romualdas Bakutis

Informacijos autorius – Tomas Gaubys