Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Dviratininkai „Rugutei“ padėjo surinkti jau per 3000 eurų

Lietuvos dviračių sporto čempionai ir kiti šalies dviračių sporto bendruomenės nariai per dvi savaites labdaros ir paramos fondui „Rugutė“ padėjo surinkti jau per 3000 eurų. Dviratininkai socialiniuose tinkluose rengia aukcionus ir ragina aukoti „Rugutės“ globojamiems vaikams per „Contribee“ platformą.

Olivija Baleišytė. Foto: Rytis Petrauskas

Aukcionus jau surengė dukart pasaulio ir triskart Europos čempionė bei penkerių olimpinių žaidynių dalyvė Simona Krupeckaitė, Europos čempionė Vaida Bronickienė, Europos čempionatų prizininkė Katažina Sosna, buvusi pasaulio jaunių čempionė ir rekordininkė Olivija Baleišytė, jau 15 metų aukščiausio lygio varžybose dalyvaujantis Ignatas Konovalovas, „Velopeak Boilers“ komanda, dviratininkas ir varžybų organizatorius Antanas Gražulis. Daugiausiai pinigų – 800 eurų – gauta už elitinės Prancūzijos komandos „Groupama – FDJ“ nario I. Konovalovo batelius (titulinė nuotrauka).

„Džiugu, kad onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams jau pavyko surinkti nemažą sumą. Dviratininkai prisideda prie šios iniciatyvos rengdami aukcionus, aukodami pinigus ar tiesiog dalindamiesi žinia apie galimybę prisidėti prie kilnaus tikslo. Kai kurie geri žmonės paramą perveda tiesiai į „Rugutės“ sąskaitą, – sakė iniciatyvos koordinatorė S. Krupeckaitė. – Kviečiame ir toliau aukoti „Rugutės“ fondui. „Contribee“ platformoje lėšos bus renkamos iki Kalėdų.“

Lapkričio 18 dieną Vilniuje buvo surengtas Lietuvos dviračių sporto 100-mečio minėjimas. Dviratininkams už ilgametę tarptautinę karjerą ir dalyvavimą olimpinėse žaidynėse įteikti 18-us metus gyvuojančio labdaros ir paramos fondo „Rugutė“ globojamų vaikų piešiniai. Tai giliai sujaudino dviratininkus ir netrukus po renginio pradėta paramos akcija. 

Darius Levickis. Foto: Rytis Petrauskas

„Mūsų sportininkai per šventę Vilniuje gavo unikalias dovanas. Jas nupiešė kovotojai tikrąja to žodžio prasme – vaikai, kovojantys su baisiausia liga. Jie įdėjo visa širdį, norėdami atvaizduoti mūsų sporto šaką. Džiaugiuosi, kad dviratininkai, atsidėkodami už unikalias dovanas, ėmėsi gražios iniciatyvos. Tikiuosi, kad iki švenčių paramos suma „Rugutei“ gerokai išaugs“, – sakė Lietuvos dviračių sporto federacijos prezidentas Darius Levickis.

Kviečiame prisidėti ir jus: https://contribee.com/rugutei

Informaciją parengė Tomas Gaubys/LDSF