„Grand Prix Minsk“: Venantas Lašinis – septintas

Sekmadienį Baltarusijos sostinėje vykusiose penktosiose dviračių plento lenktynėse „Grand Prix Minsk“ (UCI II kategorija) „Klaipėdos“ jaunimo komandos narys Venantas Lašinis iškovojo septintą vietą. Už tai jam atiteko po penkis pasaulio ir olimpinės atrankos reitingų taškus.

Nugalėjo estas Norman Vahtra. Jis 150 km (10 ratų po 15 km) nuvažiavo per 3 val. 25 min. 8 sek. 2-48 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 7 sek. Antras finišavo kitas estas Martin Laas, o trečias – graikas Georgios Bouglas.

Rojus Adomaitis („Klaipėda“) finišavo 26-as, Erikas Šidlauskas (Lietuvos rinktinė) – 28-as, Mantas Januškevičius („Klaipėda“) – 30-as, Povilas Šideikis (Lietuvos rinktinė) – 33-ias, o Justas Beniušis („Klaipėda“) – 48-as.

Lenktynėse dar dalyvavo Darijus Džervus, Edgaras Kovaliovas, Lukas Talačka, Arnoldas Valiauga (visi keturi – Lietuvos rinktinė), Denas Masiulis ir Aristidas Kelmelis (abu – „Klaipėda“).

Iš 144 startavusių dviratininkų klasifikuoti 98. Varžybos vyko birželį Minske vyksiančių Europos žaidynių dviračių plento grupinių lenktynių trasoje.