Justinas Pavlovas ir Šarūnas Pacevičius Lenkijoje pateko į „Top-10“

Lenkijoje surengtų kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) varžybų „Gorale na start“ (UCI III kategorija) ir ketvirtojo Lenkijos taurės etapo jaunučių grupėje (4 ratai, 14 km) Justinas Pavlovas (DSK „Minu“) iškovojo 7-ą vietą.

Nugalėjo lenkas Piotr Hankus – 45 min. 27 sek. J. Pavlovas nuo jo atsiliko 3 min. 47 sek.

Jaunučių lenktynėse dalyvavo 34 dviratininkai iš Čekijos, Lenkijos, Lietuvos ir Vokietijos.

Vyrų elito lenktynėse (7 ratai, 26,3 km) Lietuvos rinktinės narys Šarūnas Pacevičius užėmė 9-ą vietą.

Nugalėjo lenkas Krzystof Lukasik – 1 val. 16 min. 42 sek. Šarūnas nuo jo atsiliko 9 min. 58 sek.

Šiose lenktynėse dalyvavo 31 dviratininkas iš Čekijos, Lenkijos, Lietuvos, Slovakijos ir Vokietijos.

Jaunių grupėje (6 ratai, 22,3 km) Lietuvos jaunių rinktinė nariai Tadas Baranauskas ir Eimantas Gaiduk užėmė atitinkamai 18-ą ir 29-ą vietas.

Nugalėjo lenkas Maciej Jaroslawski – 1 val. 7 min. 12 sek. Tadas atsiliko 2, o Eimantas – 3 ratais.

Šiose lenktynėse dalyvavo 37 dviratininkai iš Čekijos, Lenkijos, Lietuvos ir Vokietijos.