Justinas Pavlovas UCI varžybose Lenkijoje – septintas

Jelenia Guroje (Lenkija) įvykusių UCI I kategorijos kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) varžybų „Maja Wloszczowska MTB Race“ jaunių grupėje Lietuvos atstovas Justinas Pavlovas iškovojo septintą vietą. Už tai trenerio Donato Šertvyčio auklėtiniui atiteko 8 pasaulio reitingo taškai. Justinas tarp 2007 m. gimusių jaunių buvo trečias.

Nugalėjo Lenkijos jaunių čempionas Maciej Jaroslawski. Jis 5 ratus (17,7 km) įveikė per 59 min. 36 sek. (vid. greitis – 17,8 km/h). J. Pavlovas nuo jo atsiliko 6 min. 15 sek.

Jaunių grupėje lenktyniavo 39 dviratininkai iš Danijos, Lenkijos, Lietuvos, Slovakijos ir Vokietijos.

Vyrų elito grupėje Šarūnas Pacevičius (Lietuvos rinktinė) užėmė 16-ą vietą ir liko per žingsnį nuo pasaulio reitingo taškų.

Šarūnas Pacevičius

Nugalėjo Lenkijos čempionas Krzysztof Lukasik. Jis 7 ratus (25,9 km) įveikė per 1 val. 23 min. 39 sek. (vid. greitis – 18,5 km/h). Š. Pacevičius nuo jo atsiliko 10 min. 23 sek. Justinas Biekša (Lietuvos rinktinė, atsiliko 3 ratais) klasifikuotas 30-as. Justinas jaunimo (iki 23 m.) grupėje tarp 21 dviratininko buvo 17-as.

Justinas Biekša

Vyrų elito grupėje lenktyniavo 39 dviratininkai iš Čekijos, Lenkijos, Lietuvos ir Vokietijos.

REZULTATAI

Šios varžybos buvo ir Lenkijos taurės II etapas. Jaunių vaikinų bendrojoje įskaitoje po dviejų etapų J. Pavlovas užima septintą vietą. Klasifikuoti 53 dviratininkai. Vyrų elito bendrojoje įskaitoje Š. Pacevičius žengia devintas, o J. Biekša – 21-as. Klasifikuoti 55 dviratininkai.

Lietuvos rinktinės ir DSK „Minu“ narys J. Pavlovas savaitgalį dar dalyvavo ir Latvijos taurės varžybų pirmajame etape. Jame Lietuvos dviratininkas tarp jaunių (21 km) iškovojo pirmą vietą. Justinas artimiausią varžovą aplenkė beveik 5 min.