Lietuvos BMX lenktynių jaunių čempionas – Mikas Jankus

Šiauliuose surengto Lietuvos mažųjų dviračių kroso (BMX) lenktynių čempionato jaunių (17-18 metų) vaikinų grupėje nugalėjo Mikas Jankus (Šiaulių SC „Dubysa“).

Sidabro medalį antrus metus iš eilės iškovojo Artūras Dauparas (Šiaulių sporto gimnazija/Pakruojo SC), o brozos – Erikas Vaidžiulis (Pakruojo SC).

Vyrų elito grupėje (19 metų ir vyresni) dalyvavo tik du sportininkai – Titas Petraitis ir Arminas Kazlauskas. Dėl per mažo dalyvių skaičiaus apdovanojimai šioje grupėje nebuvo vykdomi.

Kartu vyko ir atvirosios Lietuvos taurės varžybos 16 metų ir jaunesniems dviratininkams. Berniukų iki 6 m. grupėje nugalėjo Žygimantas Stankus, 7-8 m. grupėje – Tauras Gedminas, 9-10 m. grupėje – Denas Levaginas, 11-12 m. grupėje – Jaunius Čepulėnas, 13-14 m. grupėje – Vytautas Šatas, o 15-16 m. grupėje – Gabrielis Ruškus (visi šeši – Šiaulių SC „Dubysa“).

Mergaičių varžybose pirmas vietas užėmė Rugilė Stankutė (iki 12 m., Šiaulių SC „Dubysa“) ir Agnė Rimkutė (13 m. ir vyresnės, Pakruojo SC).

Varžybas, kuriose dalyvavo 45 dviratininkai, surengė Lietuvos dviračių sporto federacija ir Šiaulių SC „Dubysa“.