Lietuvos kalnų dviratininkai Lenkijoje parodė solidžius rezultatus

Valbžyche (Lenkija) surengtų kalnų dviračių (MTB) olimpinio kroso (XCO) varžybų „Gorale na start“ (UCI III kategorija) ir trečiojo Lenkijos taurės etapo jaunučių grupėje (15,4 km) Justinas Pavlovas (DSK „Minu“) užėmė 8-ą vietą.

Nugalėjo lenkas Piotr Hankus – 48 min. 7,5 sek. J. Pavlovas nuo jo atsiliko 4 min. 29,88 sek.

Jaunučių lenktynėse dalyvavo 42 dviratininkai iš Čekijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Vyrų elito ir jaunimo (U-23) lenktynėse (27,7 km) Lietuvos rinktinės nariai Ignas Ambrazas ir Šarūnas Pacevičius užėmė atitinkamai 9-ą ir 11-ą vietas. Už tai jiems atiteko 12 ir 8 pasaulio reitingo taškai.

Nugalėjo lenkas Filip Helta – 1 val. 21 min. 6,96 sek. Ignas nuo jo atsiliko 7 min. 56,44 sek., o Šarūnas – 9 min. 16,02 sek.

Justinas Biekša (atsiliko 2 ratais) buvo 24-as.

Šiose lenktynėse dalyvavo 46 dviratininkai iš Čekijos, Japonijos, Lenkijos ir Lietuvos.

Jaunių grupėje (19,5 km) Nedas Pranauskas tarp 42 dalyvių buvo 37-as.