„Lietuvos plento taurė“: Šilalėje visą prizininkų pakylą užėmė latviai

Liepos 22 dieną Šilalėje surengtame penktojo „Lietuvos plento taurės“ varžybų etapo A grupės važiavime triumfavo Latvijos komandos „Evelo“ nariai. Jie užėmė visas tris prizines vietas. Nugalėjo 2014 metų Latvijos čempionas Andris Vosekalns. Jis 105,7 km nuvažiavo per 2 val. 22 min. 28 sek. (vid. greitis – 44,52 km/h).

Antras, iškart po nugalėtojo, finišavo Kaspars Sergis, o trečias finišo liniją kirto Deins Kanepejs.

3-53 vietas užėmę dviratininkai nuo nugalėtojo atsiliko 16 sek. Ketvirtas finišavo šių varžybų lyderis Eimantas Gudiškis („Colibri“), penktas – Gediminas Kaupas „(Velonova – Bioracer“), o šeštas – latvis Maris Kalveršs („Evelo“).

Iš 68 startavusių dviratininkų klasifikuoti 57.

Komandų įskaitoje pirmą vietą užėmė „Evelo“, antrą – „Colibri“, o trečią – „Velonova – Bioracer“.

Bendrojoje įskaitoje po penkių etapų (atmetus prasčiausią rezultatą) pirmauja E. Gudiškis. Antrą vietą užima Darijus Džervus („Memel“), trečią – Arnoldas Valiauga („Colibri“), ketvirtą – Vytautas Blockis („Koldas – Garmin“), penktą – G. Kaupas, o šeštą – Lukas Talačka („Top Team“). Klasifikuoti 158 dviratininkai.

Komandų įskaitoje pirmauja „Colibri“. Antrą vietą užima „Klaipėda“, o trečią – „Top Team“. Klasifikuota 16 komandų.

B grupės lenktynes (70,1 km; 89 dalyviai) laimėjo Simas Kondrotas („Velo Ghost Veloma“), o C grupės važiavime (34,6 km; 62 dalyviai) pirmas buvo Andrius Ivašauskas („Best Team Init“).

Šį sezoną iš viso bus surengti aštuoni „Lietuvos plento taurės“ varžybų etapai. Šeštasis etapas vyks rugpjūčio 5 dieną Semeliškėse (Elektrėnų sav.).

„Lietuvos plento taurės“ organizatorių nuotr.