Matas Sakavičius pasaulio jaunių treko čempionate – 13-as

Kalyje (Kolumbija) vykstančio pasaulio jaunių dviračių treko čempionato vaikinų keirino rungtyje (36 dalyviai) Matas Sakavičius (Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija/„El-eko sport tempas“) pasidalijo 13-ą vietą.

Nugalėjo neutralaus dviratininko statusą turintis Nikita Kirilcev. Sidabrą pelnė Kolumbijos, o bronzą – Vokietijos atstovai.

M. Sakavičius pirmojo etapo šeštajame važiavime finišavo penktas (aplenkė JAV atstovą), o trečiajame paguodos važiavime buvo antras. Lietuvis nusileido japonui Ayumu Yamazaki, kuris ir pelnė vienintelį kelialpį į pusfinalį. Japonijos dviratininkas pateko ir į pagrindinį finalą, kuriame buvo ketvirtas. Matas paguodos važiavime aplenkė Kinijos, Malaizijos bei Trinidado ir Tobago atstovus.

Titas Laurinavičius (Kauno SM „Gaja“) neįveikė skrečo (35 dalyviai) atrankos barjero. Jis antrajame kvalifikacijos važiavime (5 km, 20 ratų) tarp 18 dalyvių buvo 14-as. Iš šio važiavimo į finalą pateko 11 dviratininkų. T. Laurinavičius galutinėje įskaitoje pasidalijo 27-ą vietą.