Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Miglei Marozaitei ir Simonai Krupeckaitei – auksas

Rusijoje surengtų tarptautinių dviračių treko varžybų „Grand Prix of Saint Petersburg“ (UCI II kategorija) trečią varžybų dieną – penktadienį – Miglė Marozaitė ir Simona Krupeckaitė iškovojo auksą komandų sprinto rungtyje.

Foto: Dmitrij Leopold

Lietuvės finale du ratus įveikė per 33,323 sek. ir 1,175 sek. įveikė ruses Olgą Gončarovą ir Jekateriną Koroliovą. Kvalifikacijos varžybose, kuriose dalyvavo 6 komandos, Miglė ir Simona buvo pirmos (33,584 sek.).

Vyrų komandų sprinto lenktynėse (15 komandų) Vasilijus Lendel su Kazachstano dviratininkais Maksimu Naliotovu ir Seregejumi Ponomariovu užėmė ketvirtą, o Svajūnas Jonauskas, Gedvinas Serafinas ir kazachas Andrej Čugaj – dešimtą vietas.

Moterų daugiakovės varžybose (omniume, 24 dalyvės) Olivija Baleišytė užėmė septintą vietą. Lietuvė surinko 98 taškus. Oliviją nuo medalio skyrė aštuoni taškai. Nugalėjo rusė Marija Novolodskaja, surinkusi 121 tašką.

O. Baleišytė skrečo rungtyje buvo dešimta, tempo lenktynėse – ketvirta, atkrintamosiose lenktynėse – šešta, o 20 km grupinėse lenktynėse dėl taškų (80 ratų, 8 tarpiniai finišai) pelnė 12 taškų.

REZULTATAI

Lietuvos dviratininkai šiose varžybose iškovojo net šešis medalius – penkis aukso ir vieną sidabro.

Informaciją parengė Tomas Gaubys